Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az normális/elfogadható, hogy...

Az normális/elfogadható, hogy valaki már 10 napja bejár a munkahelyére és dolgozik is (új munkahely) (ez egy középiskola, Szakképzési Centrumhoz tartozik)..és még semmiféle papírt szerződést nem toltak elé, hogy írja alá?

Figyelt kérdés
Kiírt pályázat útján lett felvéve a munkahelyre
2021. szept. 1. 21:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván nem. Első nap kellett volna legkésőbb... de ilyen alapítványi iskolákban bármi megeshet.
2021. szept. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Es ilyenek tanitanak...
2021. szept. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem alapítványi iskola, hanem 'rendes' állami...néhány éve a középiskolák felsőbb szervei a KLIK és a Szakképzési centrumok.

Agymenő kettes: Nem tanít...technikai dolgozó. És, egyébként is, ha tanítana...Te, okostóbiás biztosan teljesen 'képben vagy' a jogszabályokat illetően....hogy enné meg a fene az okoskodó fajtádat

2021. szept. 1. 21:47
 4/16 A kérdező kommentje:
Én viszont attól tartok, hogy nem csak az alapítványi - féle iskolákban eshet meg minden, hanem akárhol...és nem csak iskolákban. Ahol az elsőszámú államvezetők kedvük szerint tartják be a szabályokat, az lefelé is gyűrűzik
2021. szept. 1. 21:50
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem nem normális az az ember aki így hajlandó dolgozni.
2021. szept. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Melyik ez az iskola?
2021. szept. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ez egy középiskola Győrben
2021. szept. 2. 00:39
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Állami szférában a szerződés gyakran késik az elakadt bürokrácia miatt, főleg ha a betöltött státuszod más régióból lett átrendelve. Én két helyen dolgoztam már államiban, barátnőm meg most egy harmadik helyen, mindahányszor egy hónap elteltével írtuk alá a szerződést.


Tehát nevezhetjük, normális dolognak, nem normális dolognak, vagy aminek akarjuk, de egy gyakori jelenségről van szó.

2021. szept. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#5 - szerintem meg az nem normális, aki ilyenféle válaszokra ragadtatja magát. Valaki, aki már hosszabb ideje munka nélkül megkap egy állást, nyilvánvalóan örül, hogy lett munkája, és abban érdekelt, hogy beilleszkedjen egy munkahelyre...optimista, a jóban bízik. Amit veszíthet, max. néhány hét ingyenmunka (vagyis hát, ezt nem veszíti, hanem 'nyeri'...hosszú munka nélkül töltött hónapok után ez nem egy nagy érvágás neki. De, ez ami kevésbé valószínű. Egy állami technikum nem gondolom, hogy arra 'hajtana', hogy ingyen munkával evickéljen (akármeddig).
2021. szept. 2. 00:57
 10/16 A kérdező kommentje:
#8 - nak köszönöm!! (a reményt). Valahogy én is ebben bíztam. Mostanában, mióta az iskolákat szaképzési centrumoknak rendelték alá - az iskolákban gyakorlatilag semmiről sem dönthetnek...minden a centrumokon keresztül megy...ami nyilván bonyolítja az adminisztrációt...(bürokrácia). Aztán, ki tudja, a centrumok nem küldik-e még feljebb még a legegyszerűbb ügyet is...és mindenről egyvalaki dönt egyszemélyben (persze, most túlzok...de lehet, hogy nem).
2021. szept. 2. 01:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!