Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpress által ugrott a pénzem?

MARTIN:) kérdése:

Aliexpress által ugrott a pénzem?

Figyelt kérdés
Történt egy olyan galiba, hogy én hülye buy nowra mentem 3-db terméknél amit ugye nyilván egyből leszedett a kártyámról, majd véltem felfedezni, hogy a cart jelentése a kosár :( én meg azt hittem, hogy eddigi megvásárolt-avagy minden mást jelent és ugye sok terméket szerettem volna megvenni, ezért töröltem az eddigi véletlen 3db terméket. Ez volt, úgy 4 napja, szerintetek visszakapom a pénzem, vagy ne várjam soha többet a soktízezres tanulópénzem? :(

2021. szept. 23. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Írj az eladónak, talán nem adta még fel a csomagot.
2021. szept. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha még nem adták fel, akkor általában vissza lehet mondani a rendelést.

Ha paypallal vetted, akkor a paypal fizeti a visszaküldés költségét és visszakapod a termék árát az eladótól, így pénzvesztés nélkül meg lehet úszni. Ha nem paypallal fizetted, akkor saját költségen visszaküldheted (ha megéri visszaküldeni, mert drága volt a termék), így csak a postaköltséget bukod.

2021. szept. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem adták fel a termékeket, mivel rendelés után rá negyed órára cancel order-eltem őket, köszönöm a válaszokat!
2021. szept. 23. 20:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Viszont ilyenkor azért nézegesd, hogy visszajön-e a pénz, ami bankkártyára utalásnál beletelhet néhány napba. Ha nem jönne vissza, akkor írni kell az eladónak, hogy utalja vissza, sokszor ilyenkor paypalra akarják visszaadni, amivel nincs baj, csak éppen a paypal 1-2 dollárt levesz magának az átutalt összegből. Arra viszont nem mindig lehet rávenni őket, hogy ennyivel többet utaljanak akkor neked paypalra.
2021. szept. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az aliexpress nincs a paypallal összekötve
2021. szept. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jelentsen ez bármit is.
2021. szept. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!