Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal-on keresztül intézni...

Paypal-on keresztül intézni egy Ebay-es vásárlást mennyire kockázatos?

Figyelt kérdés

Az eladó pár hétig elvileg szabadságon volt így addig levette a terméket az oldalról mivel nem szerettem volna ha addig megveszi más.

Mikor pár napja letelt a 3 hét amit írt nekem mondtam hogy töltse vissza a terméket Ebay-re és akkor kifizetem.

Ő már előtte is mondta hogy elég ha beírom az email címét Paypalon,megadom az összeget és küldöm.

Kértem hogy töltse inkább vissza Ebay-re a terméket és azon keresztül kifizetem,erre írja hogy akkor neki plusz 20 eurót kell fizetnie az Ebay-nek.

Így most nem tudom belemenjek vagy hagyjam inkább?

98,7 %-os eladó,119 pozitív 2 semleges 1 negatív visszajelzés.

Ezek alapján mennyire kockázatos?

Ha valami történne a termékkel kapok visszatérítést akár közvetlenül a Paypal-tól?


2021. szept. 23. 19:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!