Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpressről rendeltem,...

Aliexpressről rendeltem, természetesen vámkezelés alá került a csomag. Eddig rendben is van, azonban lassan 2 hónapja nem kaptam meg. Van ötletetek?

Figyelt kérdés

Felvettem velük a kapcsolatot, mert ők nem léptek kontaktba velem.. kértek csomószor mindenféle papírt, elküldtem mindent, most már minden héten felhívom őket egyszer, azt mondták ők is látják hogy minden megvan, de a csomag ugyanúgy áll egyhelyben. Odáig se jutottunk hogy megkapjam a vámkezelés összegét..

Az aliexpresses eladóval is felvettem a kapcsolatot, annyit tudott kinyögni, hogy vegyem fel a kapcsolatot a vámmal (amit a levélben már megírtam, hogy megtörtént) és hogy ők nem tudnak közbelépni.

Teljesen tanácstalan vagyok már, ha valakinek van bármi ötlete, kérem ne tartsa magában.



2021. okt. 19. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki vámkezelte? A Posta?
2021. okt. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, a Magyar Posta vámkezeli, ezt kihagytam belőlem, bocsánat. Ma kaptam e-mailt tőlük, informatikai hibára hivatkoztak, mindehhez 3x kellett panaszt tennem. Talán most már történik valami.
2021. okt. 20. 23:44
 3/4 anonim válasza:
megkaptad azóta? :)
2021. okt. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, nagy nehezen végül kiszállították. :D Köszönöm az érdeklődést! :)
2021. nov. 1. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!