Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ajánlanátok olyan konkrét...

Ajánlanátok olyan konkrét online munkát, amivel pár ezer forinthoz hozzá lehet jutni?

Figyelt kérdés
Vagyis nem teljes fizetést akarok összeszedni, csak egy kis kiegészítéshez jutni. MLM-esek, szépségápolási eladók kíméljenek, és szexchatelni sem szeretnék. Kérdőíveket már töltögetek, de sokszor nem is hagynak végigmenni a kérdéseken, kidobnak vagy el se kezdhetem, mert nem vagyok célcsoport, és így alig lehet pár száz forintot összekaparni. Tudnátok valami normálisat ajánlani? Tartalomgyártás, cikkírás, posztolgatás vagy ilyesmi?

2021. okt. 27. 16:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

Engem is érdekelne,bár én inkább olyasmit akartam ahol fontos a feladatom.

Valahol,ahol kamatoztathatom hogy nem vagyok egy tömeggyártott átlagos foschocska.

Láttam pár helyet,ahol vannak feladatok.

Pl lebonyolítani ilyen üzleti dolgokat,meg ilyen mindenféle manager,meg stb stb.

Nem tudom,hogy te mire gondoltál vagy milyen képesítéseid vannak,de vannak olyan oldalak,hogy x számú companies that are always hiring

Keress rá,nézz szét...

2021. okt. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel az, ami téged. nem akarok fontos feladatot végezni, meg felelősséget vállalni. Én csak pár ezer forintot akarok havi szinten keresni valamivel, amihez nem kell szakértelem.
2021. okt. 28. 17:46
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

Pár ezret?Menj el napi melót csinálni,nem kell túl sokra gondolni.

Pakolászás,kis fűnyírás,tessék.

2021. okt. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet a kérdésre koncentrálni? Online munkát keresek.
2021. okt. 29. 21:17
 5/17 anonim ***** válasza:
51%

Par ezer forintert nem tudsz par orat dolgozni valami kis hazkoruli munkat,ami nem is megerolteto? Egy napon kell 2 vagy 3 orat dolgozni erte valami kis xart.

Nem igaz,hogy ennyire nalam is eletkeptelenebb vagy.

2021. okt. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Tényleg nem hiszem el, hogy ennyire nehéz megmaradni annál, amiért ezt a kérdést feltettem. Nem minősítgetni kell a másikat, meg elterelni a témát, meg elvinni másfelé az egészet. A kérdés lényege, hogy ONLINE munkát szeretnék találni, amivel egy kicsi zsebpénzt kereshetek. Tud-e ilyen VALÓS munkát valaki?

Tehát nem azt kérdeztem, hogy szerintetek hol kellene zsebpénzért munkát keresnem, vagy hogy szerintetek életképes vagyok-e. Nem kioktatni kell, hogy miért online akarok dolgozni, és miért nem megerőltető vagy kevésbé megerőltető fizikai munkát. Nem mindegy? Miért kell firtatni? Miért kell számon kérni, hogy nem azt teszem vagy nem úgy keresek, ami itt egyesek szerint már elég életképes lenne? Nem életvezetési tanácsot kértem, meg olyan jó magyar szokás szerinti lesajnálást. Harmadszor kérem, hogy szorítozzunk már arra, amit kérdeztem, de akkor most hozzáteszem, hátha így végre azok is megértik, akik szerint én vagyok az életképtelen, hogy: olyanok írjanak, akik csak és kizárólag a konkrét kérdésre tudnak ÉRDEMI választ adni, mert van tapasztalatuk (és tudják, milyen hirdetéseket kell még elkerülni), és azok legyenek szívesek csendben maradni, akik NEM AKARNAK érdemben hozzászólni, csak megkérdőjelezni a terveimet, és számon kérni, hogy miért nem inkább azt és úgy gondolom, ahogy ők, vagy szerintük kellene.

Köszönöm.

2021. nov. 1. 21:38
 7/17 anonim ***** válasza:
25%

1 napot kellene dolgoznod 1 honapban PAR EZER forintert.

Ennyire???

Ha csak par ezerrol van szo,akkor ennyire nagy a baj?

Akik jol keresnek,azok tudjak hogy a szimpla jobb.

Tehat szeretik azokat,akik megoldast talalnak konnyebben.

Ennyire sem fogod vinni....

2021. nov. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Döbbenet. Nehéz értelmezni a kérdést? Nem a véleményed kérdeztem arról, hogy miért úgy szeretnék csinálni, ahogy. De ha nem tudsz/akarsz értelmes választ adni, akkor minek írsz? Ebben éled ki magad? Hogy másnak bedumálj, mert te másként csinálnád, vagy mert szeretnéd rátolni valakire az akaratodat? Miért is fáj neked, ha én ONLINE szeretnék zsebpénzhez jutni? Vezesd már le máshol a frusztrációidat légy szíves, és hagyj engem békén. Értelmes, normális válaszokért jöttem, nem egy ilyen marhával vitatkozni. Szálljál le rólam.
2021. nov. 1. 22:19
 9/17 anonim ***** válasza:
32%

De meg van sertodve.

Es meg en vagyok a fusztralt.

Fel kellene noni,es kibirni 5 ora munkat egyszer egy honapban, es lenne par ezer forintod.

1x kell megcsinalni egy honapban,de te huzod a szadat.

Keresgelj oldalakat,ahol teszteket toltesz ki,meg videokat nezel meg stb es gyujtogesd oszze a par ezer forintod ugy,hogy egy ilyen oras szutyokert 3 forintot nem kapsz.

Agybajos....

2021. nov. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem sértődött vagyok, hanem bosszant, hogy elég konkrétan leírtam, mit szeretnék, és ebben kérek segítséget. Erre már a sokadik válaszban vonsz kérdőre, hogy miért ezt akarom, és miért nem inkább azt, amit te írsz. Minden egyes alkalommal megválaszolom, hogy valójában nem vagyok köteles beszámolni neked arról, miért online munkával szeretném azt a pár ezer forintot megkeresni, de egyszerűen képtelen vagy elfogadni, és békén hagyni, inkább szétoffolod a kérdést. Egy agresszív g*ci vagy, aki egyszerűen nem hagy békén. Minek nevezzem ezt, ha nem frusztrációnak? Nem bírod elviselni, hogy ne te diktálj, és persze "én húzom a számat", ha ellent merek mondani. Lekezelsz, lenézel, rá akarsz minden áron terelni a havi egy vagy több alkalmas fizikai munkára, mert csak, mert szerinted a nem fizikai munka ezek szerint nem tisztességes, vagy túl puhánnyá teszi az embert, és amikor szólok, hogy hahó, nem ezt kérdeztem, úgy próblod beállítani a helyzetet, mintha én hisztiznék a nagy okos tanácsodra reagálva. Tudod, ha úgy akarnék zsebpénzt keresni, ahogy javasoltad, akkor olyan kérdést tettem volna fel. Akkor megkérdeztem volna, hogy nem tud-e valaki xy helyen alkalmi munkát. ezt kérdeztem? Nem. Akkor miért nem szorítkozunk annak a kérdésnek a megválaszolására, amit feltettem? Mert neked nem tetszik? Mert kifogásod van? Ne mondd már meg nekem, mit kellene csinálnom, légy szíves, ne oktass ki. Csak hagyjál békén.


Mindenki másnak, aki idetéved: tehát, olyan valós online munkát keresek, ami nem MLM, nem átverés, szexchat vagy hasonló, és lehet vele egy kis zsebpénzt keresni. Havi néhány könyv vagy mozijegy árát. Van valakinek tudomása ilyen létező, valóban fizető online munkáról?

2021. nov. 3. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!