Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ajánlanátok olyan konkrét...

Ajánlanátok olyan konkrét online munkát, amivel pár ezer forinthoz hozzá lehet jutni?

Figyelt kérdés
Vagyis nem teljes fizetést akarok összeszedni, csak egy kis kiegészítéshez jutni. MLM-esek, szépségápolási eladók kíméljenek, és szexchatelni sem szeretnék. Kérdőíveket már töltögetek, de sokszor nem is hagynak végigmenni a kérdéseken, kidobnak vagy el se kezdhetem, mert nem vagyok célcsoport, és így alig lehet pár száz forintot összekaparni. Tudnátok valami normálisat ajánlani? Tartalomgyártás, cikkírás, posztolgatás vagy ilyesmi?

2021. okt. 27. 16:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Tudsz csinálni szerintem olyat,hogy teszteket töltesz ki/videókat nézel stb.

Bár ezek nem 100%-osak.

Keress rá,hogy companies that are always hiring.

Találj valami online cuccot,és válaszd ki amit te is tudsz csinálni.

Biztos hogy nem leszel xyz manager,mert végzettséged gondolom nincs hozzá.

De lehet lesz olyan opció,hogy max 2-3óra munka 2-3x egy héten.

Keress lehetőségeket.

És gondolkodj el azon,hogy mennyivel egyszerűbb lenne pár óra virágültetéssel,kapálással megkeresni pár ezer forintot egyszer egy hónapban...12x egy évben...

2021. nov. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen munka speciális szaktudás nélkül, hiába kérdezitek meg naponta min. 1x évek óta. A legkisebb szaktudást igénylő "online" munka eladni valamilyen feleslegessé vált cuccodat.
2021. nov. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Jó. Nem véletlen írtam az online munkát. Gondoltam nem megyek bele, de annyira durván toljátok ezt a fizikai munkát, meg kapálás, fűnyírás stb, hogy most már megkérdezem: azon elgondolkodott-e bármelyikőtök is, hogy mondjuk azért nem vállalok ilyen pár órás fizikai munkát, mert nem tudok, nem vagyok rá képes? Örülök neki, hogy vannak emberek, akiknek ez természetes.
2021. nov. 7. 20:32
 14/17 anonim ***** válasza:
Mondom, kereskedj online. A postáig el tudsz sétálni?
2021. nov. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Halk kérdés, akik fizikai munkát ajánlanak a kérdezőnek, azoknak meg sem fordul a fejében, h esetleg mozgássérült, epilepsziás vagy vak? Vagy ezer már oka is lehet rá, h a fizikai munka nem opció.

Kérdező, nézz rá Falcon tippjeire, igaz, ott be kell fizetni kisebb összeget, de három hónap alatt megduplázza. Van még pár ilyen, ami most fizet, de ki tudja, meddig.

Ugye, az alapvető három opció online platformon a kereskedelem, a hálózatépítés és a kisbefektetés... Más nem nagyon van.

2022. márc. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen,meg sem említette,és valószínűleg minden második ember vak,epilepsziás, mozgássérült.
2022. márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
"mondjuk azért nem vállalok ilyen pár órás fizikai munkát, mert nem tudok, nem vagyok rá képes? Örülök neki, hogy vannak emberek, akiknek ez természetes." Ennyi legyen elég, nem mindenki írja ki a nyomorát. A 11-es válasza nem igazán érthető, mert nem tudok angolul. "Találj valami online cuccot" Ezen lennék, de linket még nem adott be senki, kézzel foghatóbb javaslatot még nem tett be senki.
2022. márc. 14. 03:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!