Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csak szerintem van vagy lesz...

Csak szerintem van vagy lesz nagy gond a világban? hogy fogunk így megélni? Nélkülöznünk kell?

Figyelt kérdés
A tojás, a hús, a zöldségek, a gyümölcsök ára csak növekszik. A benzin ára szintén folyamatosan növekszik, majd lehet egyszer benzin sem lesz már kapható. A ruhák árai szintén drágulnak. Minden drágul. A globalisták azt akarják az emberek kipusztuljanak, vagy miért csinálják ezt?
2021. okt. 27. 23:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
54%
Érdekes, hogy kevés a pénz és drága minden, az emberek mégis megélnek, és nem is akárhogyan. Vagy talán van itt olyan, aki megfagy télen? Vagy nincs TV-je, internete? Netán üres a hütője, a polcai? Nincs egy száll rongya sem? Belehal a betegségeibe, mert nem tud gyógyszert venni? Éhen hal a családja? Szétesik az autója, ha egyáltalán van? Na ugye... Mégsem olyan rossz, csak az emberek inkább panaszkodnak ahelyett, hogy a saját két kezükkel teremtenék meg a jólétet.
2021. okt. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
11%

Egyik ismerősöm már évek óta tájékozódik erről a témáról, hogy mi megy a háttérben, (mélyen benne van és érti a dolgokat) és ő nekem azt mondta, hogy válságot akarnak csinálni (sokkal rosszabbat mint a 2008-as, kb. olyan szintűt mint a Great Depression.) Azt mondta ennek a célja, hogy aztán nyújtsanak az embereknek valami alap ellátást (vagy pénzt vagy ennivalót mondott, most nem emlékszem), de csak akkor kaphatják az emberek ha felveszik a vakcinát. A vakcinával meg persze ki akarják nyírni az emberek többségét (90% a céljuk). A maradékot pedig szolgaként használni. Ez az agenda 30 asszem. De ez a kinyírás is idővel fog történni, hogy ne legyen feltűnő hogy mindenki egyszerre kezd el potyogni. Úgy történik idővel, hogy valakik csak sóoldatot kapnak, meg pl. nem mindenkinek az első vakcinája a mérgező.

Válságra visszatérve, ő nagyon azt ajánlja, hogy vegyek ezüstöt, mert amikor válság lesz, a pénzünk értéke nagyon le fog csökkenni (kb. 80% csökkenést említett), de az ezüst értéke soha nem megy le, csak föl, és a válság alatt fel fog menni. Lehet csak duplájára, de lehet akár tízszeresére is felmehet. Azt mondta lehet interneten venni ezüstöt, valami két fajta érmet említett (pénzérme asszem). Tán mindenhol ismerik ezt a két pénzérmét, szóval mindenhol elfogadják. Egy darab tán 25 euróba kerül (Németországban lakok).

(Amúgy mindez amit mondott nekem bizonyítható.)

2021. okt. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
21%

Wv- papír?

Ember, nézz körül ebben a kategóriában... Gyűlölik a szülőt, testvért, anyóst. Lenézik, beszólnak annak, akinek normális kapcsolata van velük és ezt ki is meri mondani. A wc-papír a legkevesebb...

2021. okt. 28. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
69%
Osztozom a 13-as véleményével.
2021. okt. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem kell nagy összeesküvés elméleteket szőni. Teljesen egyszerű példa és most én is a wc papír mizériára nyúlnék vissza. Az emberek eszméletlenül önzőek. Csak ÉN ÉN ÉN ÉN, az összes többi le van sz*rva. Képes furgonnal boltba menni, felvásárolni az összes wc papírt, lisztet, cukrot, fertőtlenítő szert, mintha az armageddon készülne. Le van tojva, hogy másnak nem jut egy marék liszt a hétvégi palacsintájába, vagy cukor a gyerek kakaójába. Esetleg élesztő a hétvégi süteménybe. A lényeg, hogy NEKI hegyekben áll otthon minden. Szerintem ez sokkal szomorúbb, kétségbeejtőbb és undorítóbb, mint az, hogy a pénzünk inflálódik. És pont azért gondolom ezt így, mert tökéletesen látszik, hogy a bajban az emberek egymást fogják kinyírni ahelyett, hogy összefogva próbálnának meg átlendülni.
2021. okt. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
36%
Lesz egy gazdasági válság, némi korrekcióval és megy minden tovább.
2021. okt. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
53%
Ilyen a világ, túl jól élünk :)
2021. okt. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
80%

"Ő nekem azt mondta, hogy válságot akarnak csinálni…"


Belinkeltem egy videót egy előadásról, ami egy évvel ezelőtt tartottak meg. Csak az nézze meg, akit érdekel az igazság!!


A Prof. normálisan elmagyarázta, hogy mi folyik a Világban, nem ködösített, nem beszélt hatáskeltően, nem szubjektív véleményeket formált meg. A megjelölt résznél, arról beszélt, hogy: "Ben Carson, aki az amerikai Népjóléti Miniszter, úgy nyilatkozott, hogy az amerikai gazdasági válság, ami jelenleg végigzuhan a világon, ez tulajdonképpen szándékos volt". Mintha a gyógyszeripar mélyrepülését akarták volna ezzel az egész "járvánnyal" elősegíteni. Ergo, megint a PÉNZ a lényeg, csak ennek a mellékhatásaként rengeteg ember halt meg, és -mint tudjuk- nem befejezett múlt idő. A videót a 62. percnél jelöltem meg, de érdemes megnézni az elejétől.


2020.09.16. Dr. Boros László előadása a koronavírusról:

[link]

2021. okt. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
77%

A 15-ös válaszára reflektálva:


A FOGYASZTÓI TÁRSADALOMban élünk, ami már 100 éve dübörög. Rászoktatták az embereket az olyan termékek vásárlására, amire nincs is szükségük, meg hogy gyarapodniuk "kell".


"Fogyasztói társadalom egy olyan társadalom, ahol az egyre növekvő számú árucikkek és szolgáltatások birtoklása és használata az elsődleges kulturális törekvés, ez az egyéni boldogsághoz, társadalmi státuszhoz és nemzeti sikerességhez vezető legbiztosabb út."



Ajánlott "irodalom":


A tervezett elavulás története:

[link]


Fogyasztói_társadalom:

[link]

2021. okt. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
72%

A kilós turkálók tele vannak tök jó, divatos ruhákkal, tegnap 6 ezer forintból vettünk 11 db ruhát a férjemmel az öszi-téli szezonra. Nem muszáj plázákban vásárolni.



Kertesházban lakunk, és hátul le van választva egy veteményes, amiben rengeteg dolgot megtermesztettünk magunknak a nyáron, nem is jártunk zöldségeshez. A kamra és fagyó megpakolva a kertből. Nem muszáj, hogy csak zöld gyepre és térkőre törekedjen mindenki.


A többség meg tudna busszal is járni, csak lusta.


Nem a globalisták csinálnak valamit, csak fel kellene fogni, hogy fogynak az erőforrások, fogy a benzin, a megművelhető termőföld, a víz és a globális melegedés miatt egyre szeszélyesebb az időjárás, ergo egyre nehezebb termeszteni. De közben meg egyre több az ember és mindenki még többet akar.


Nem mindegy, hogy 10 kiló álma jut 10 emberre vagy 5 kiló 20 emberre.

2021. nov. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!