Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csak szerintem van vagy lesz...

Csak szerintem van vagy lesz nagy gond a világban? hogy fogunk így megélni? Nélkülöznünk kell?

Figyelt kérdés
A tojás, a hús, a zöldségek, a gyümölcsök ára csak növekszik. A benzin ára szintén folyamatosan növekszik, majd lehet egyszer benzin sem lesz már kapható. A ruhák árai szintén drágulnak. Minden drágul. A globalisták azt akarják az emberek kipusztuljanak, vagy miért csinálják ezt?
2021. okt. 27. 23:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

David Attenborough: 'Egy élet a Bolygónkon' előzetes

[link]

2021. nov. 2. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

"Kertesházban lakunk, és hátul le van választva egy veteményes, amiben rengeteg dolgot megtermesztettünk magunknak a nyáron, nem is jártunk zöldségeshez. A kamra és fagyó megpakolva a kertből. Nem muszáj, hogy csak zöld gyepre és térkőre törekedjen mindenki."

És hol laksz? Én is kertes házban lakom, és minden kiszáradt, locsolni meg ugye tilos, mert szárazság van, és folyók száradnak ki már Magyarországon is.

Az meg a másik, hogy azért egy 500 m2-es kiskert nem fogja eltartani az egész családot egész évre. Szép-szép, hogy nyáron van egy kis friss zöldség, de az nem fog neked sokáig kitartani.

"A többség meg tudna busszal is járni, csak lusta."

Nekem kocsival 15 perc bejárni a munkahelyemre, busszal 3 óra lenne, mivel nincs busz, meg várni kell a csatlakozásra. Igen, ehhez én őszintén lusta vagyok. De kinek a hibája, hogy a tömegközlekedés ilyen csapnivaló? Gyakorlatilag teljesen leépítették, mert arra számítanak, hogy úgyis mindenki kocsival jár.

A turkálóra reagálva meg, bocsi, ha nem más emberek kidobált ruháit szeretném felvenni.

Bár az tény, hogy lehet olcsóbban is vásárolni, én a piacon szoktam, de egyre kevesebb az árus, mondták is, hogy sajnos kihalófélben lévő műfaj.


Amúgy, hogy a kérdésre is válaszoljak, igen, válság van mindenhol. Ennek elég összetett az oka, itt a covid, az oroszok, az amerikaiak válsága. Csak nem mindegy, hogy hol mekkora a válság. Nálunk nagyon nagy, és még nagyobb lesz. Dehát a nép ezt akarta, nem? Meg lett választva a Fidesz, pedig látszott, hogy egyenesen a szakadékba kormányozzák az országot, de mindenki olyan rohadtul elégedett. Most meg nem tetszik?

2022. aug. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!