Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért kezdtetek bele a kriptob...

Miért kezdtetek bele a kriptoba? Mi a célotok vele?

Figyelt kérdés
Mi az a dolog, ami miatt elkezdtétek, és amit ha elértetek azt tudjátok mondani, hogy sikerült amit szerettetek volna? Traderek és holderek válasza érdekel.

2021. nov. 1. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

10 eve ismerős rávett hogy vegyék bitcoinokat .


Nem érdekel különösebben

2021. nov. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Meg 2017-ben befekteteseket kerestem, akkor lattam meg a bitcoint. Utana neztem alaposan, mindent elolvastam, megtetszett az anarhista szemlelet, hogy a bankoknak beinthetek vele, anno a valsagkor anyamek mindent elvesztettek a bankarok miatt... Szoval maga a teny h ezt nem iranyitjak es hogy lehet keresni vele mert alulertekelt jonak tunt. Azota folyamat veszem a bitcoint mint a cukrot :), probaltam altokkal tradelni, vesztettem vele, hodlerre valtam. A jo oldala a dolgoknak ha hiszel valamibe akkor minden penzed bele mered rakni, es boven eleg annyi amennyit a bitcoin megy ha minden penzed bele rakod, szoval nem kell okoskodni, tozsdezni, csak minden honapba vasarolni
2021. nov. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Láttam, hogy sok benne a pénz, szóval túl sok utánna olvasás nélkül belekezdtem :D Meg is lett a következménye, azóta már tisztában vagyok a dolgokkal, de a balszerencse most is üldöz néha :D Viszont nem vagyok minuszban így sem.
2021. nov. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%

Sub

Dim hozzászólás as Irony

Hozzászólás=

Retardált vagyok a normális befektetéseket megérteni (értsd: Részvény, ETF), ezért a legtöbb autista és fogyatékos által űzött mániába és buborékba szállok be: a cryptovalutákba :PPPPPP

Ezzel szerintem beintek a kormányoknak és a bankoknak, azt meg kétlem, hogy egy tollvonással eltüntethetnék az összes cryptovalutát a világról.

Szerintem a FIAT pénzek mögött kevesebb valós érték van, mint a BTC mögött.

Sokan azt mondják, hogy a FIAT pénzek mögötti érték, hogy a világ legnagyobb hatalmú vállalkozásai a tulajdonosaik: azaz a kormányok. Jegybankkal, hadsereggel, törvényhozással meg minden ilyesmivel. Ez hülyeség, hisz annyit nyomtatnak a FIAT pénzből, hogy nemigaz!! Hogy a BTC mögött mi van? Egy szuper kis közösség rengeteg videókártyával.

Mondjuk azt mondják, hogy a BTC teljesen leköveti a hagyományos pénzügyi rendszer eséseit (Lásd 2020 március), ezért nem is fedezheted magad BTC-vel a hagyományos pénzügyi rendszer ellen, de szerintem ez csak véletlen lehetett.

Máskülönben a hagyományos pénzügyi boomerek sztem csak irigykednek XDDDDD Hol látnak ilyen hozamokat, emelkedést meg minden?

XDDDD Tedd zsebre a 3%-os osztalékodat a Coca Cola után boomer XDDD

Bár egyszer az egyik azt mondta nekem, hogy a derivatív és opciós piacon napi szinten vannak olyan mozgások, amivel 1 hét alatt megkeresed a BTC 5 éves emelkedését, és ha lottózni szeretne, oda tenné a pénzét. Na ő tuti hazudik, és soha nem lesz gazdag, és remélem te sem ilyen mindset-el rendelkezel, ha valaha is gazdag szeretnél lenni, nem pedig csóró! :) Én a mai 2000 forint zsebpénzemet is biztos teszem fel a coinbase-re. Úton a dollármilliomosok élete felé :)


End Sub

2021. nov. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A cél egy pesti lakás, a harmada már megvan.
2021. nov. 2. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem is hasonló a célom, bár nekem egy családi ház, és vidéken. Még csak pár hónapja kezdtem, és eléggé fiatal is vagyok. (18 éves, ennél előbb nem is lehet elkezdeni) Még nincsenek benne nagy pénzeim, de lassan és biztosan haladok előre, remélem 30 éves koromra sikerül.
2021. nov. 2. 15:51
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Azért ez számomra döbbenet, hogy vannak emberek (főleg fiatalok) akik BitCoinra alapozzák a jövőjüket :D. Mert hogy az majd milyen könnyű pénz lesz.
2021. nov. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat aki arra alapozza az tudja h nem konnyu penz. Van 2 ismerosom akik solidity programozast tanultak hogy ethereum smart contractokat tudjanak irni. Egy masik a hasgraphba ment bele. Multkor online sorozest tartottunk, es megvitattuk ki hova jutott el, hat mondanom se kell, 5 eve sem dolgoznak kryptoval de 3 millio netto felett keresnek 2 en, 1 meg 2.5 milliot. Ha azt hiszitek programozobol hiany van, akkor smart contract programozo nincs... Durva mik vannak... Biztos nem konnyu... Annyi penzt elkolteni
2021. nov. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tehát programozásból élnek. Egyébként magában a blockchain technológiában hatalmas potenciál van, ha már mindenképp meg akarnám lovagolni a blockchain őrületet, akkor valami ilyesmivel foglalkozó cég részvényeit venném inkább crypto helyett.
2021. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%

5-ös vagyok, kedves 7-es, csak mondom hogy 10 hónap alatt 5 millió profitot hozott nekem eddig, nyilván napi szinten kell informálódni és van vele munka de ha az ember hobbijává válik akkor élvezet.

De ettől hogy ez van, ugyan úgy dolgozom továbbra is egy cégnél heti 20 órában kemény 110 ezer Ft-ért egyetem mellett.

2021. nov. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!