Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerinted mennyi lesz egy...

Szerinted mennyi lesz egy bitcoin értéke 2025. december 31-én?

Figyelt kérdés

2021. nov. 14. 20:13
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:
39: miért, ha csak megvetted és tartottad, akkor nem nyertél vele?
2021. nov. 16. 17:44
 42/55 anonim ***** válasza:
25%

"vedd meg és a tartsd adja a növekedést"


Könnyű kiszámolni. Ha 2 éve ilyenkor beletettél volna 1M forintot BTC-be, mennyid lenne? :)


"Kis része túl van pumpálva majd bedöntve. A legtöbb altcoin meg összeomlik. Ahol van mögötte látszólag komolyabb projekt mind bedőlnek."


Ez légből kapott marhaság. Konkrét példa a SOL is akár. Ha 1 éve vettél volna ugyekkor és tartod máig: 1 millióból lenne 100 milliód. De te ehelyett eladód átváltod másra, mert abszolút nem értesz hozzá és elköltöd az egész pénzed fee-re 😂😂😂

2021. nov. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
0%
Szanalom amit itt a hozza nem ertok osszemakognak... Megnezem en h a forint dol be elobb vagy a bitcoin...
2021. nov. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
24%

Idén amikor beesett a BTC a tőzsdék lefagytak, stop-loss nem működött. Horror árakon sem működött a BTC és ETH utalás. Utalni és fizetésre mindkettő túlárazott. Az altok meg megbízhatatlanok. Amit 34 mond nagy mese a bálnák dróton rángatják az összes ilyen pénznemet. 100.000 ft amit beraktam 24.000ft ig lement. Februárban volt ez most November van azóta sem érte el azt az árfolyamot amiért vettem és azóta HOLDING. Ezen felül még 100.000 ft ment el teljesen március után úgy hogy ami csak létezett mind bezuhant. Éjszakánként 10.000ft okat buktam, pár nap múlva már 70.000 ft volt. Később 15.000 ft majd semmi úgy hogy kiütögette a stop loss.


Milyen szakértő, hozzáértő aki kijelenti hogy ez értéktartó, megbízható meg stabil...

2021. nov. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:
Ha 100 ezret raktál be btc-be vagy etherbe februárban, most többszörösét kéne ernie. Nem eri? Akkor egy balfasz vagy.
2021. nov. 16. 22:33
 46/55 A kérdező kommentje:

És vszeg valaki, aki erre hamarabb rájött átvert, és lenyúlta a pénzed.


Esetleg ha leírod mit mikor mennyiért vettél, megmondjuk hol vertek át. Bár ezt nyilván fel sem fogod, mert egy befőtt szintjén vagy

2021. nov. 16. 22:38
 47/55 anonim ***** válasza:
39%

"Februárban volt ez most November van azóta sem érte el azt az árfolyamot amiért vettem és azóta HOLDING."


Ok, akkor most kérlek írd le mibe raktál februárban 100 ezret, ami most 24et ér csak. Ha nem teszed, az azt bizonyítja, hogy kamu minden eddigi állításod.

2021. nov. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
55%

Most tenyleg ezen akartok rugozni hogy egy retardalt ket jutubeos video alapján hulyen adott es vett es ezert a bitcoint hibaztatja? Ugyanez lett volna ha tozsden fektet be es videokat nez az adott termekrol... Vagy beall shortolni a teszlat mivel arrol elvileg mindenki azt mondja h tul van arazva... Szanalom oszinten... Ezert nem valo a tozsde mindenkinek, a veszteseg egy dolog... De az hogy valaki a sajat hulyeseget se tudja elismerni/kezelni, na az mar gaz...

Eddigi legnagyobb bukasom 30 millio volt tozsden, az a penzem is bene volt amim nem volt, sot a hiteleim is... Es nem picsogtam ennyit... Szanalom

2021. nov. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
67%

"Eddigi legnagyobb bukasom 30 millio volt tozsden."


Csak hogy mi a többség minimálbéres fizetésből élünk! Nem kell atomtudósnak lenni ahhoz hogy lehessen látni hogy hosszútávra vagy véglegesen képes sok ilyen kripto bezuhanni. 48 as azt azért rakjuk tisztába hogy ezeket a miliókat te keresed vagy mások dolgoznak neked? És akik neked dolgoznak nekik mennyi a fizetésük? És hogy az ő munkájuk fizikailag mennyivel megterhelőbb e? Órában te mennyivel dolgozol tőlük többet? Ezzel csak azt akarom mondani hogy ilyen összegeket csak úgy lehet keresni ha másokat kizsákmányolsz!


Remélem világos ha valaki befektet 400.000ft ot úgy hogy havonta 180.000ft ot keres 3 műszakban és 100.000 nél tart ami még tovább csökken. Egy ilyen arcos majom sem mond értelmes stratégiákat hogy hogyan csinálta. Aztán jön a duma akinek nem jó biztos ő csinálta rosszul. Csak a reklám, meg a videók hogy "miért esik a piac" marhára nem kíváncsi az ilyen csalókra!


Akkor sorolom: Amit februártól vettem LTC, KSM, CAKE, UNISWAP, és az összes egységesen folyamatos zuhanásba kezdett. A holdingolástól kezdve, hogy apránként rakom be a pénzt, a shortoláson át minden féle stratégiát és lehetőséget azóta kipróbáltam. Tök mindegy milyen stratégia végül mind csak veszteséggel járt!


Egyszerű a matek hogy csak akkor lehet elméletileg nyereséggel kijönni hogyha deágábban adom el mint amiért megvettem? És ha ez alatt adod el maradandó veszteség ér! Az is egyszerű matek ha idén 2021 4. hónapban valaki vett pl LTC-t 93 ezer forintos piaci áron az most novembertben sem tart ott amennyiért megvette! És az is világos hogy aki 2018 decemberében vette két évet kelett várnia hogy lófingnyi nyereséggel kivehesse! Olyan projektekről nem is beszélve mint a Cake ahol 12701 ft os árfojamon volt ez most ugye 5000ft körül van és zuhan tovább. Nos ebből a zuhanásból történő veszteségek, illetve már az összes létező stratégiát kipróbálva a nyereség nem fedezi a veszteséget!

2021. nov. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:

Édes istenem.

Miért fektetsz be, miért próbálsz úgy befektetni hogy azt sem tudod mit csinálsz?

Ha nem ért valaki hozzá, mint ahogy te sem értesz hozzá, és az sem aki esetleg fél éve nézi hogy mi történik, az ne kereskedjen, főleg ne idegből kereskedjen, és ne ilyen altcoinokat vegyen, hanem magasabb kapitalizációjúakkal próbálkozzon.

Ha ethereumot vagy bitcoint vettél volna, nem lett volna ilyen szar dolgod. Kisebb altcoinok közül válogattál? Hát istenem, aki k*rvának megy... tudod. Sajnos az, hogy forintban nézed az árakat azt is mutatja, hogy egy 2 napja kriptóval foglalkozó 11 évesnél is kevesebb tudásod van, mert ha valaki ebbe a dologba belecsöppen, az az első hogy dollárban kezd számolni. Ezek után meg nehogy már te hőbölögjél itt.


Nem lett volna nagy meló rájönni arra, hogy a portfólió nagyrészét, főleg ha kezdő vagy, a két legnagyobb coinban kell tartani, aztán mellette lehet próbálkozni. Téged gondolom rábeszélt valaki youtubeos, vagy haver a legújabb hype coinra amikor éppen ATH-n járt, te meg belevettél, és msot csodálkozol. Ha nem adtad volna el, még lenne esélyed, de kontrollálni sem tudtad magad, ezért az alján meg kiugrottál...

2021. nov. 20. 12:29
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!