Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerinted mennyi lesz egy...

Szerinted mennyi lesz egy bitcoin értéke 2025. december 31-én?

Figyelt kérdés

2021. nov. 14. 20:13
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz látni, mekkorát esik pofára ez a sok nagyokos.
2021. nov. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:
#21: ...mondta ezt Kovács Józsi gyári munkás Biharnádkeresztesről, 57 alkalommal 500$-os árfolyam óta
2021. nov. 15. 14:53
 23/55 anonim ***** válasza:
Mar annyit kiszedtem belole hogy a pofara esestol nagyon tavol vagyok, persze ettol meg vannak pozicioim. Latszik az irasodbol h nem tudod mirol beszelsz csak irigykedsz kutya modra...
2021. nov. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
Nagyon véditek magatokat okosok, mi a jó isten van?
2021. nov. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
53%

Tök mindegy mannyi lesz mert a Bitcoin és az Etherum is egy rakás szemét a többi altcoinról nem is beszélve! Több mint egy kísérletezek minden féle stratégiával és csak veszteségből, veszteségbe kerülök. Felpumpálva majd leverve van az ár folyamatosan. Mindegy milyen coin vagy projekt egységesen történik velük! A fórumok, videóbloggerek ebből nagyot kaszálnak, a kérdező is megbízhatatlan meg a kommentelők is. Megveszed ha emelkedik is és ki is veszed lenyomják az árat és koppansz ennyi!


-Cseszheted a holdingot

-Cseszheted a daytradet

-cseszheted a swingtradet

-berakhatod a pénzed egyszerre, vagy berakhatod apránként

-cseszheted a stop limitet


Ugyan az az eredmény eltűnik a pénzed!


NINCS MÖGÖTTE SEMMI ÉRTÉK VAGY FEDEZET! AZ ADJA AZ ÉRTÉKÉT HOGY BEPAKOLJÁK RÁ AZ EMBEREK A PÉNZÜKET! MEGY A NAGY REKLÁM HOGY TATSAD A FOS COINJAIKAT!

2021. nov. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 A kérdező kommentje:
Ha valami felmegy all time high-ra, és te minuszos vagy vele, akkor az csak egy dolgot bizonyít. Nem azt, hogy szar a rendszer.
2021. nov. 16. 10:16
 27/55 anonim ***** válasza:
0%

25 elmosolyodtam a hozzaallasodon. Gondolom irigy vagy arra hogy masok ezzel penzt keresnek attol fuggetlenul h mi van vagy mi nincs mogotte :)

Ezen a meccsen te megkispados se vagy, mivel te egy kocsmai kopkedes szintjen vagy, ami nem baj, nem kell mindenki meggazdagodjon belőle

2021. nov. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező nem kell a mese, látszik hogy rejtett reklám céljából írtad ki a kérdést! Ugyan így jó pár válaszoló érdekből vadássza ezeket a témákat! Veheted olcsó, vehehed drágán, előbb utóbb úgyis elmegy a pénzed. Én minden variációt kipróbáltam, a lehető legolcsóbban és drágán is vettem. Több mint egy éve vagyok benne, kifinomult csalás az egész ami mögött nagyon sok érdek van!
2021. nov. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
46%
Ekkora benat :)) egy eve vetted, azota kb 3x et ment az ar. Ha csak tartottad volna es nem kereskedsz akkor ennyivel több penzed lenne... De gondolom okoskodtal... Mint itt a kerdes alatt
2021. nov. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
36%

Megvolt a "tartottad is" beesett a béka segge alá! Mintha azóta vagyonokat érne. Tavasztól, nyáron át, télig mesterségesen pumpálják majd lenyomják. A fejem fogom ettől a dumától hogy ez véd az inflációtól. Amiknek egységesen az értéke felére, negyedére zuhan egy hét allatt! Tök mindegy meddig tartod, vagy milyen projekt hasonló mértékü esés rövid is hosszútávon egyaránt bekövetkezik!


Mesélj kérdező: Mi adja az értékét? Hol mögötte a teljesítmény, fedezet? Megtolják vagy éppen kirántyák belőle a pénzt befolyásos tehetős érdekek ami rántja a kisemberek pénzét ettől függ az értéke!


Informatikusok által létrehozott szemetek sokasága, látszolagos teljesen értéktelen projektekkel!


A videóbloggereket megfizetik a tartalomgyártásért, a fórumokat meg más médiaplatformokat nyomatják MESTERSÉGES kommentekkel.


Ami meg az altcoinokat illeti a legnagyobb szemét mind közül! Lehet mögötte akár milyen jól hangzó projekt mind egy pump and dump szemét amit mesterségesen pumpálnak majd bedöntenek!

2021. nov. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!