Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerinted mennyi lesz egy...

Szerinted mennyi lesz egy bitcoin értéke 2025. december 31-én?

Figyelt kérdés

2021. nov. 14. 20:13
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
67%

„Eddigi legnagyobb bukasom 30 millio volt tozsden, az a penzem is bene volt amim nem volt, sot a hiteleim is... Es nem picsogtam ennyit... Szanalom”


Bocs elnéztem és túlértékeltelek mert normális munkaadó te nem lehetsz, drogdíler, maffiózó, de leginkább valami csaló, még az elkényeztetett milliárdos porontyot sem nézem ki belőled mert annak nem kell hitel apucinak úgyis van! De kb ilyen szintűek az állítólagos kripto szakemberek akik annyira verik hogy mekkora biznisz.


Kérdező meg nem kell a rizsa, megvolt az Etherum is, mint mondtam minden lehetőségen túl vagyok kézzel fogható eredményekkel. Az eredmény az hogy az egész egy piramis „szerencsejáték” ahol a ház nyer! Ha bent hagyod esésnél az viszi el a pénzed, ha stop lossal szállsz ki akkor az! Ha egyszerre rakod be a folyamat gyors. Ha apránként és várod az esést veszel majd ha felmegy eladsz 10.000ft nál ha 1000ft nyereséggel ki akarsz szállni horror idő, horror méretű növekedéssi követelménnyel mire megteheted. Úgy hogy közben farmingolva kamaztoztatod ami esésben van. Akkora vicc hogy az infláció már itt szinte megesz mindent. Nem tudsz nekem mondani már olyan stratégiát és lehetőséget amit nem próbáltam ki. Lehúzás csalás semmi más! Nem fosom a pénzt én megpróbáltam, ez nem befektetés vagy üzlet hanem nagy szabású profi lehúzás!

2021. nov. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
24%

"Akkor sorolom: Amit februártól vettem LTC, KSM, CAKE, UNISWAP,"


Ne haragudj, de ezek nem estek 76%-ot, ergo vagy hazudsz vagy irgalmatlan nagy hülyeséget csináltál. Cake esett egy 20-ast, de ha 80 iq-d van és beraktad autostake-be akkor azzal is 0-n vagy.

Ethereum meg növekedett is azóta. Szóval egyszerűen annyi a gond, hogy abszolút nem értesz a pénzügyekhez és nem ismered be. Mert ha beismernéd és simán csak holdolnál, már azzal is pénzt kerestél volna. Ehelyett utánanézés nélkül vásárolsz tokeneket aztán ugrálsz belőlük össze vissza és siránkozol, hogy "mekkora átverés"

2021. nov. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
24%

Felesleges a szajkarate. A kripto ellenes valaszolo FOMO-zik (tipikus kezdo hiba), akkor vesz, amikor valami az ATH donti, aztan nem gondol bele, hogy ilyenkor jon a korrekcio. Meggyozni ugyse tudjatok.

De, hogy bizonyitsam teved, vettem 3 napja 200 dollarra 5 coint, minden nap lescreenshotolom, aztan csinalok rola videot. Megnezzuk mennyi lesz 1 honap mulva vagy 1 ev mulva.

Innen egyertelmu lesz, hogy tevedes amit mondott. Csak siman tartom nem kereskedem.

2021. nov. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 A kérdező kommentje:
De hogy írhat valaki olyat, hogy a ház nyer? :D ha meghívlak fellépsz a haverjaim előtt szilveszterkor?
2021. nov. 20. 16:30
 55/55 anonim ***** válasza:
24%
Egyertelmu hogy 51 es valaszolo vagy sose vett vagy olyan wc papir keze van amilyent meg nem látott a vilag. Szerencsetlen probalta kijatszani a piacot es megegette magát. Ezert termeszetensen a youtuberek es a piac a hibas :)
2021. nov. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!