Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A bitcoin lett volna az...

A bitcoin lett volna az egyetlen esélyem hogy gazdag legyek de le maradtam, hogy tudnék az lenni mégis akkor?

Figyelt kérdés
Ha bànyàsztam volna 10 évvel ezelőtt. De erről már lemaradtam. Pedig azzal egy hülye is gazdag lehetett. Soha többet ilyen lehetőség nem lesz ebben a világban. Sajnos én nem vagyok okos ki rúgnak még a leg szarabb munkából is de már nem is akarok munkába járni gazdag akarok lenni ha nem sikerül inkább ne éljek... Tanács??

2021. nov. 24. 16:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
42%
Ilyen alapon a tegnapi lotto is az volt es elmulasztottad
2021. nov. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem a Bitcoin az egyetlen…

Aki annó jókor fektetett pl. Tesla vagy Amazon részvényekbe, az hasonlóan jól járt…


Aki a redditen jókor volt jó subredditen és látta a GME-s naked short squeezere való készülést és volt befektetni valója, az még sokkal jobban járt a fentieknél…


Valaki 15 milliónak (lakását és kocsiját eladta) megfelelő fontot fektetett bele és forintban valami 3 milliárdja lett…

2021. nov. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
29%

Szóval én hülye voltam, hogy bitcoinból lett pénzem aha ok.


Amúgy annyi a titok, hogy bem sírsz hanem teszel a dolgokért

2021. nov. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Szóval én hülye voltam, hogy bitcoinból lett pénzem aha ok."


Nem hülye, szerencsés voltál. A lottó ötös nyertes sem az okossága miatt nyert, mégha utólag meg is tudja magyarázni, hogy a fia születésnapját és a gyerekkori lakásának az ajtószámát játszotta meg.

Ha esetleg nem véletlen vettél, hanem bizonyos piaci folyamatokat elemeztél és arra spekuláltál, akkor gratula (ez esetben kérlek mondd el, hogy mi lesz 2 év múlva).

2021. nov. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Marha nehéz...

Mi is belevágtunk egy jól hangzó üzletbe. Befizettünk 15ezer forintot, kivettünk fél milliót, befizettünk 12ezret, kivettünk egy millát... Jelenleg kb 8millió forintunk van benne, illetve lenne, mert fél éve nem lehet felvenni a jutalékot.

Végülis 27ezerből lett bő másfél millió, szóval nem buktunk rajta, de most nagyon rossz, h már nincs, vagy ki tudja...

2022. márc. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!