Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Bingoo.hu...

Mi a véleményetek a Bingoo.hu - ról?

Figyelt kérdés
Semmilyen véleményt nem találtam róla az interneten.

2021. nov. 27. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Tekintve, hogy már az áfsz sem felel meg a jogszabályoknak?
2021. nov. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk olyanoktól vártam választ, akik már rendeltek az oldalról.
2022. ápr. 19. 16:35
 3/12 Joe07 válasza:

Rendeltem koràbban álltaluk egy làncfûrèszt.

Egy hèttel kèsôbb meg is kaptam!

Sajnos a dobozban nem az a márka volt amit én rendeletem,ráadásul kuplung fedèl nèlkül!(szòval hasznàlhatatlan!)

Hívtam ôket,de a weboldalon megadott szàm egy hölgy privát szàma!

Írtam emailt is,amire 3hèt után kaptam ezt a választ:

Tisztelt Ügyfelünk!


Megrendelésén szereplő terméknél beszállítónk jelzése alapján tartós készlethiány alakult ki, így a terméket belátható időn belül nem tudja leszállítani részünkre.

Ezért az Ön által kapott terméket biztosította részünkre, mely paramétereiben hasonló, vagy teljesen megegyezik az Ön által megvásárolni kívánt készülékkel.


Reméljük nem okoztunk problémát, és elfogadja a kapott terméket.


Megértését köszönjük.


A hiányosságot megpróbáljuk pótolni, de sajnos nem rendelkezünk külön tartozékokkal, alkatrészekkel.


Termèszetesen vàlaszként elküldtem ôket a fenèbe,ès szòltam a fogyasztòvèdelemnek.

Sajnos ezekkel a weboldalakkal sokat nem tudnak kezdeni a fogyasztòk vèdelme ügyében,igy be kell,hogy nyeljem ezt egy nagyon rossz tapasztalatként,de legalàbb tanultam!


Személy szerint senkinek sem ajànlom a céget,de a történetembôl mindenki döntse el maga!

2022. nov. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Joe07 válasza:

Egyèbkènt a hiányossàgot azòta sem pòtoltàk,illetve a vàlaszlevelemre sem kaptam vàlaszt azòta sem!

Remèlem senki sem esik bele ebbe a helyzetbe többè!

2022. nov. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Az én tapasztalatom ugyanez, másik két hasonló, szintén Szlovákiában bejegyzett "cégre". A Straus Austriától egy áramfejlesztőt vásároltam ami gyári hibás, és nem is javítható alkatrész hiányában. A cég nem reagál sem e-maire, sem telefonra. A Szőnyegaréna "cégtől" egy másik áramfejlesztőt vettem, az működik, de számlát nem kaptam hozzá, így ha meghibásodik a garancia nem érvényesíthető. Szintén Szlovákiában bejegyzett cég, a fogyasztóvédelem nem tud mit kezdeni egyikkel sem. Vígan gazemberkedhetnek.
2023. ápr. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5, kártyával fizettél? Akkor a bankod segít chargebacket indítani ;)
2023. ápr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Egy senkiházi társaság, kajakra átvernek, aztán panaszkodni szlovákiába küldenek!!! Persze te fizetsz mindent!!

Fekete listán van!!

Készlethiány a duma, s olyat küld amit nem is tendeltél!! A panaszra egy bingoougyfelszolgalat@gmail.com cím van!

Ja nagy a pofája is, de onnan a sötétből.

A készlethiány sehol nincs jelőlve az oldalán, sosem volt!!!!

Semmit ne rendeljetek tőlük, mert átverés az egész, kamu címek, kamu telefonszámok!!

Semmi elérhetőség, ha van kedve emailre válaszol, a gépi eszközhiány dumával, ami kamu. Szlovákiába meg nem megy senki panaszkodni!!!


Ezt így rakták össze!!

Messze kerüljétek el.. Mocskos csaló, hazug lehúzós brigád!!!!

2023. júl. 20. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

A mai napig az eszközhiányra hivatkozó áruk ott vannak az oldalán, sehol nincs jelölve, hogy elfogyott, vagy hiány lenne!!

Gyanútlanul megrendeled és hiányra hivatkozva egy ócska, használt buherált eszközt küld!!!

Az igazadért meg mehetsz szlovákiába reklamálni!!!

A bingoo. hu oldalán szereplő telefonszámon előfizető nem kapcsolható!!!

Aztán ennyi.. A fogyastóvédelem oldalán fekete listán van, megbízhatatlan!!! Szerintem bátran írjátok le a panaszaitokat, mit műveltek veletek, hogy össze álljon a kép, hogyan, hányféleképp csalnak, vernek át!!

Sokan vannak akik dolgoznak a háttérben, de minnél több információ jól jön!!!


Ha ilyen aljas módon bánik a vásárlókkal, van értelme bebuktatni!!!!

Írjatok bizalommal!!!

2023. júl. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Megváltoztatták a telefonszámot:06707841515 van írva a kapcsolathoz, szlovákiába van a cím!!!

Sokan okultak a panaszokból, nem veszik át amit nem rendeltek!!!!!Visszaküldik a bingoonak!

Ezeket visszahívják és megfenyegetik!!

Nagyon erősen, nyomatékosan!


Így névtelenül, arc nélkül, egy szemét társaság lehet, az is!!!!!

Ne rendeljetek semmit, mert problémákat szül a vele való kapcsolat!!!!

dec. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Tele van a net panaszokkal, de nem érdekel senkit!
dec. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!