Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne igény egy...

Szerintetek lenne igény egy ilyen Youtube csatornára Magyarországon?

Figyelt kérdés
Angol nyelven elég sok tartalomgyártó van aki dedikáltan ezzel a témával foglalkozik, de magyar kínálatból nem láttam még egyet se. Konkrétan arról szólna, hogy az ilyen "hamis pénzügyi gurukat" és hasonló szélhámosokat buktatja le, vagy legalább is ismerteti, hogy hol sántítanak azok a dolgok amiket ezek állítanak. Itthon vajon lenne érdeklődés ilyenre?
2021. dec. 4. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól hangzik.
2021. dec. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem hiszem.
2021. dec. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Semmi ertelme, de hajra
2021. dec. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem akarok ilyet csinálni, csak a gondolat vetődött fel bennem, hogy milyen hiánypótló lenne, hiszen a magyar internet is hemzseg a csalóktól. Ha már egy embert is megmentene attól hogy az internetes csalók áldozatává váljanak, akkor szerintem nagyon is sok értelme lenne...
2021. dec. 4. 14:40
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Ezzel az a baj, hogyha elkezdesz valakit alaptalanul csalónak titulálni, akkor ős simán feljelenthet becsületsértésért. Ha nem köztudott, nincs ellene lezárt rendőrségi nyomozás (amihez nem férsz hozzá, vagy ha igen, nem adhatsz ki).. akkor mégis mi alapján fogsz te bárkit is csalónak nevezni?
2021. dec. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Hát jah egy ilyen csatorna sok jogi kérdést felvet szerintem. Nem biztos hogy jól jársz ha egy ilyenbe belemászol.
2021. dec. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kiszomolo.hu lefedi ezt a területet.
2021. dec. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!