Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elhunyt nagymamám, holnap...

Elhunyt nagymamám, holnap lesz a temetése, kötelező elengednie a munkahelynek?

Figyelt kérdés
Ugye az állam ilyenkor 2 napot ad, viszont a főnökömmel megromlott az "egymashoz hozzáállásunk", szóval ha én most beviszem a szüks. Okmányokat és szólok hogy holnapra kéne szabi, köteles elengedni a munkahely?
2021. dec. 6. 12:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
57%
végül mi lett? ha egy munkahelyen nem tolerálják, hogy temetésre "kell" menned, azért a munkahelyért nem kár!húznék onnan a f@ccba!
2021. dec. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

21

Bementem, először még szóba sem hoztam az írásos kérvényt, vagy azt hogy adják írásba akkor ki számít egyeneságú rokonnak, konkrétan semmiba sem vettek.

A Hr-es ugy dobta vissza a papírjaimat amit az orra alá tettem, mintha valami rbancot fizetne ki.


Már el is köszönt elég agresszívan, amikor közöltem hogy:

"Akkor lenne még itt valami, irásban is kérvényezem, és kérlek adjátok írásba nekem, hogy ki számít egyeneságú rokonnak."


"öhm, ahha, hát akkor majd felkeresünk egy jogászt, de nem hiszem hogy a héten már lesz válasz"


Ezt aznap mondta amikor a temetésre mentem.


Nagyjából 15 percen belül hívtak, hogy megnézték máshol, és valóban jár nekem a két nap.


Szánalmas.


Mint utólag kiderült, szépen híre ment ennek a vezetőségben, égett is a pofája a hr-nek 😂

2021. dec. 20. 07:54
 23/23 anonim válasza:
57%
mi lett?
2022. jan. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!