Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ismerősömnek adtam kölcsön...

Ismerősömnek adtam kölcsön pénzt majd lelépett vele. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Online összehaverkodtam egy emberrel és közösen elkezdtünk csinalni egy szervert. Nem volt pénze (elméletileg) higy kifizesse a következő havit és mivel még sok munka volt a szerverrel adtam neki kölcsön hogy készíthessünk tovább. Másnap letiltott, szerverhez nem férhetek hozzá és a paypal sem adja vissza a pénzem (7.200Ft). Mit tudok tenni?

2021. dec. 16. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Valogasd meg jobban a haverjaidat.
2021. dec. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Tanulópénz.
2021. dec. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Semmit. Túl kevés az összeg, hogy a rendőrség csináljon bármit is. Tanulópénz, elkönyveled veszteségként.
2021. dec. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Írj ki gyakorira egy kérdést, hogy kiadd magadból a dühöd, aztán felejtsd el.
2021. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Megmondom hogy szerezd vissza ha adsz kolcson 5000 forintot, egy het mulva jon a fizu es visszaadom :) esku
2021. dec. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ismerősömnek adtam kölcsön...

Online összehaverkodtam egy emberrel"


Szóval nem az ismerősöd... Ismerős az az ember. akivel legalább életedben egyszer találkoztál már.

Persze lehet online is ismerkedni, de egy vadidegen embert ismerősnek nevezni "merész" dolog.

Hogy miért álltam ebbe bele? Mert a többiek már leírták, hogy ez tanulópénz, én viszont arra próbállak meg rávezetni, hogy interneten a legkönnyebb "balekot fogni", s főleg karácsony előtt megszaporodnak az esetek.

Mivel ez igen kis összeg, még a rendőrség sem foglalkozik vele.

Meg amúgy is önként utaltál.

2021. dec. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
7200 forint... örülj neki, hogy csak ennyibe került megtanulni, hogy nem bízunk random netes emberekben. Ő meg költse gyógyszerre.
2021. dec. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!