Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért sikertelen a minecraft...

Miért sikertelen a minecraft tranzakció?

Figyelt kérdés
Tegnap megvettük a minecraftot otp junior kártya segítségével és aztán ugyanazt a játékot meg szerettük volna venni egy másik fiókból, de nem sikerült, pedig szerintem már mindent megpróbáltunk. Próbáltunk másik kártyával fizetni (szintén otp junior kártya), másik böngészőt is próbáltunk, másik fiókot és másik eszközről is megpróbáltuk ezt.

2022. jan. 9. 13:21
 1/3 Gofrisütő válasza:
Milyen Minecraft? Bedrock edition (Windows 10 editionnak is hívják), vagy Java edition? Mert ha Java edition, akkor kattints a "már megvettem a játékot" feliratra, és ha nincs windows 11ed, akkor tekerj le, és kattints a windows 7 launcher feliratra, jelentkezz be a microsoft fiókoddal, amivel megvetted a minecraftot. Asszem ez működik Bedrock editionnel is. Remélem segítettem.
2022. jan. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Az a gond, hogy alapból a játékot megvenni sem tudom. A testvéremnek sikerült, aztán én is meg szerettem volna venni, de nekem nem sikerült, pedig már mindent megpróbáltam, amit tudtam.

Amúgy Java editiont próbáltam venni (a testvérem is azt vett).

2022. jan. 16. 11:36
 3/3 Gofrisütő válasza:

A fizetés részéhez sajnos nem értek, de legfeljebb letölthetsz egy crackelt verziót, majd ha megvan a megoldás, akkor fizetsz az eredetiért. Cserébe nem mehetsz fel eredetis szerverre, és a skinváltoztatással proglémák lehetnek. Itt van róla egy tutorial: [link]

Esetleg megkérheted a testvéredet, hogy használd a Mimecraftját. Akárhány gépre leehet tölteni, és a világok a gépenként mások, ezért nem kell aggódni, viszont a skinedet nem változtathatod meg, egymással nem játszhattok és egyszerre nem lehettek (két külön vagy ugyanazon az) eredetis szerveren.

2022. jan. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!