Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pénzéhes, aranyásó lányok/nők?

Pénzéhes, aranyásó lányok/nők?

Figyelt kérdés

Vannak Youtube-on ezek a "Gold digger prank" cimű videók. Nagyon tanulságosak, ugyanakkor visszataszítóak is.... Hitetlenkedve néztem, hogy már szinte bárkivel képesek a nők viszonyt létesíteni, ha tudják vagy hiszik, hogy a férfinak van pénze. Persze, én azt megértem, hogy inkább olyan férfit akarnak, akinek rendes, tisztességes állása van, jól keres, sikeres az életben.... de, mindennek van határa. Nem várhatják el, hogy eltartsák őket. És egyébként is, hogy képzelik azt, hogy csak azzal bánnak jól, aki gazdag ?

Ennek kapcsán viszont eszembe jutott egy kérdés. Illetve kettő. Az egyik : Minden gazdag férfihez hozzámenő nőt aranyásónak tekintenek ? Tisztában vagyok azzal, hogy a nők 99%-a biztosan a pénz miatt jön össze egy ilyen férfival. De, ott az a picike 1%, akik tényleg éreznek valamit a férfi iránt, mert jóképű, kedves, intelligens stb.... Ezek a nők is ilyen formában vannak említve ? Mit gondoltok ?

A másik kérdésem : Beszélünk itt gazdagságról meg pénzről.... Ne de, attól hogy a férfinak van, a nőnek mi jó származik ebből ? A házasság után joga van költeni a férfi vagyonát ? Vagy hogy van ez ? Nekem személy szerint nagyon kellemetlen lenne olyan ruhákat viselnem, amiket nem a saját pénzemből vásároltam. És nem csak a ruhákról van szó.... Úgy összességében mindenről.



2016. jún. 13. 04:49
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Nem tartom magam aranyásónak, vagy pénzéhesnek, csak úgy hozta a sors, hogy mindig tehetősebb pasik vettek körül. Nyilván ebben a munkám is közrejátszik, de most ez mindegy. Nem tudom, hogy engem ki milyen kategóriába sorol, de nem a pénze miatt jöttem össze egy pasival sem, hanem mert vonzódtam hozzá. Nem tudnék érdekből olyan valakivel járni, akihez nem vonzódom. Olyan lenne, mintha megerőszakolnám magam mindennap. Nem is izgulnék fel és ezt ő is észrevenné. A gazdag férfi jórészt szereti, ha a kiszemelt nőt kényeztetheti, bármilyen módon. Fizeti a vacsorát, ajándékokkal halmoz el, ami szerintem rendben is van. Nem vártam el soha, de jól esik és elfogadom. Én mindenkivel normálisan bánok, függetlenül az anyagi helyzettől. És nem, sosem szállnék be egy idegen autóba sem. Meg ezek a prank cuccok is azért köcsögségek. Ha valaki odajönne hozzám csak úgy random az utcán, hogy tetszem neki, ott hagynám, meg elküldeném a francba. Mit zaklat? De persze ettől még gáz, hogy beszállnának a lányok a kocsiba.
2016. jún. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

Ez ösztön szint kérdezô és piacképesség kérdése,egy Szexy csinos fitt nô szereti a szépet igényes ez mind mind eklézsia.

A konditerem,hozzà a kaja,szép ruhàk,cipôk.

Ez bele van kódolva.

Ez olyan mint a közmunkàs és a senior szoftvermérnök esete,egy közmunkàsnak mindegy csak melója legyen egy sikeres mérnöknek meg elvàràs listàja van aminek meg kell felelnie a cégeknek ha azt akarjàk ott dolgozzon.

Ilyen egyszerû.

Mi sem az elhízott,farmer polos csajokat keressük akik piacképes palik vagyunk hanem az,, elit nôket".

Uguanez a lànyoknàl és igazuk van teljesen


28Ffi

2016. jún. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

Vágod, hogy azok a kis srácok ebből élnek, hirdetés feladás, vagy prosti bérlés szerepjátékra, 150 - 200 dolcsit fizetnek, a videóikon te is szerepelhetsz pl. mikor parkban pénzt ajánlanak 2000-5000 dolcsit, hogy bekaphassák a bütyködet prank videó. Ugyan az a csapat készíti ezeket, fel a fejjel lehetsz te is lehetsz fizetett szereplő, van esélyed a 200 dolcsira :)


A csapatot amúgy megszopatta 1 színésztanonc csaj, aki levideózta az üzleti megbeszélésüket, majd mikor kijött az ő videója a saját oldalán lenyomatta a teljes videót!

bumm a példaképeid megsemmisültek, majd elismerték, hogy ők csak a szórakoztató ipart képviselik, a korábbi 1,5-2 milliós nézettségük kemény 20 000-re állt be, már nem gyártják a csajos vidiket, mos ta b*zis videókban utaznak, sok sikert talán téged is beválogatnak és híres lehetsz :)

2016. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Öregek otthonában dolgozó ismerősöm mesélte, hogy sok papoka-mamoka elhiszi a sci-fi filmeket. Amikor bekerült nagymamám is egyik látogatásom alkalmával a szobatársai pont az ufókról győzködték, látták az FBI kiszivárgott UFÓ boncolós filmjét :)


Kérdező a hiszékenységedből ítélve nagyon fiatalka, vagy éppen öregecske lehetsz, de azt is eltudom képzelni, hogy egy megrögzött MLM guru vagy :)

2016. jún. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
OHHH végigolvastam a kérdésed, megvilágosodtam, te egy anti aranyásó butácska csajszi vagy :)
2016. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem érthető hisz mindenki jól akar élni.

Én nem itélem el azt aki csak ezért megy hozzá egy férfihoz szóval nem "aranyasozok" senkit.

Nőnek azért jó mert nem kell dolgoznia. 0-24 a szabadideje. Ez pl ha gyereket akarnak nagyon jó dolog.

Férfi szemszögből sem rossz. Nyílván a nőnek is kell tenni azért, hogy a férfi eltartsa..szóval ha olyan az anyagi helyzete a férfinak akkor neki ez csak jó.


Az, hogy téged ez zavar az már a te bajod.

Nekem is volt olyan nő az életemben aki főleg a pénzért volt velem. De élveztem, figyelt rám, kedves volt..stb lehet , hogy ez csak egy színjáték..de kit érdekel.

2016. jún. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!