Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha gyári munkára jelentkezek,...

Ha gyári munkára jelentkezek, le kell tagadni az érettségit?

Figyelt kérdés
Értetlenül állok a helyzet előtt. A sima érettségimmel jelentkeztem gyári munkára, elutasítottak. Legközelebb jobb ha letagadom az érettségit, meg hogy voltam szellemi irodai dolgozó?
2022. jan. 20. 17:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ezzel a hozzaallassal van baj.

Ha ilyen volt az önéletrajzod is, nem csoda hogy nem hívtak be.

Nem kell egy cégnek sem elegedetlenkedo munkaerő

2022. jan. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nem ilyen volt.


Egyébként nagyon szerettem volna ezt a munkát, mert sok szempontból előnyösnek tűnt a számomra. Ezért vagyok teljesen kiborulva ettől az egésztől. Tényleg nem tudom hova tenni, hogy miért nem méltattak még egy állásinterjúra se.


Ezért nem tudok másra gondolni, csak arra hogy azért utasítottak vissza, mert nem az a legalantasabb fogatlan proletár vagyok, akihez általában szokva vannak, hogy ilyen pozícióra jelentkezik.

2022. jan. 20. 19:41
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Annyiban árnyálnám az eddigieket, hogy a gyárak is szeretik a fixebb embert a legalapabb szalagnál is.

Nyilván te egy érettségivel, irodai munkából jőve tisztába vannak bele, hogy bármikor leléphetsz. Ezért benne van, hogy nem foglalkoznak veled.


Az más kérdés, hogy miként tagadod le? Ha nincs érettségid, milyen szakmád van? Ja az sincs, akkor mid van? Stb. Szóval az érettségid ne tagadd le, de igen emiatt benne van, hogy "kinyomtatásig" se jut az önéletrajzod egy gyárban.


Megoldás: tanulj valamit.

2022. jan. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Igen, én is valami ilyenre gondolok. Esetleg attól tartottak hogy keveselleni fogom a pénzt, pedig a fenekem vertem volna a földhöz azért amennyit ajánlottak. (és még az sem a magyar gyárimelós fizetés csúcsa magyar viszonylatban)
2022. jan. 20. 19:43
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha tudnád, hogy hány ugabuga gyárimunkás jóskának van érettségije, szerintem meglepődnél.


Érettségivel örülni kell az irodai munkának.

Az ilyen helyekre szakirányú végzettséget, gyakran diplomát kérnek. Egy érettségizettnek ott a gyár, kassza, meki és a többi zsíros állás XD

2022. jan. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Ma újra hirdetést tett ki a cég arra a pozícióra.

De én érettségivel nem voltam elég jó nekik.

Kabaré.

2022. febr. 8. 16:19
 17/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ott is hülye HR-esek dolgoznak...
2022. febr. 10. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Megnézték az csak első 20 vagy 40. Nem kell ebbe bele látni többet. 1 pozícióra 100 ember jelentkezik, akkor nem csoda.
2022. febr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!