Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kriptovaluta tárolása hosszútá...

Kriptovaluta tárolása hosszútávú befektetés esetén?

Figyelt kérdés

Ha olyan 200 ezer forint értékben akarok Bitcoint venni Binancen 3 évre bent hagyni, elegendő s Binance walletben tárolni, vagy feltétlen szükséges mondjuk egy Exodust használni? A sima Binance wallet nem elég biztonságos?

Illetve hogy kell onnan Exodusra kiutalni és vissza Binancera? Mert láttam róla tutorialokat, de ez nem tiszta, hogy hol találom azt a címet, kódot, ami alapján a Binanceról az àltalam létrehozott Exodusra ki tudom utalni a coinokat, majd onnan hogyan tudom visszajuttatni Binancera ha majd el akarom adni?



2022. jan. 29. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor már olyan coint vegyél, amit tudsz stakelni, vagy vágd be egy yield farmra. Hozna szépen évi 20-30%ot az árváltozáson felül.
2022. jan. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hagyd bent, sokkal biztonsagosabb mint egy hot wallet
2022. jan. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!