Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jól csináltam Binance-n a...

Jól csináltam Binance-n a Bitcoin vásárlást?

Figyelt kérdés

Forint ellenében vettem Bitcoint. A tranzakció sikeres volt, a számlámról levette a pénzt, Binance-n pedig a Walleten belül a Fiat and Spotnál látom a Bitcoin mennyiséget, amit vettem. Tehát akkor ez azt jelenti, hogy ott a BTC a walletemben úgy, ahogy annak lennie kell?


Csak mert a historyban meg nem látom a tranzakciót. Ez miért van?



2022. jan. 30. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi mást jelentene? Ha literálisan ott van a binance spot walletben a btc.
2022. jan. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak fura hogy a historynál nem látom a tranzakciót, üres az egész, de akkor magyaeul ha walletben egyből mutatja a BTC-t, akkor nyugodjak meg, ott van ugye?
2022. jan. 30. 16:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, nyugodj meg, akkor fixen ott van a btc.
2022. jan. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Trade historyban nézted?
2022. jan. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Transaction historyban. És nem ír semmit, de a walletben meg ott a BTC. Nem értem én ezt az egész fost.
2022. jan. 30. 18:29
 6/11 anonim ***** válasza:

Az más.

Trade historyban nézd

2022. jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ahhh, megvan, a buy cripto historyban látom közben, hogy ott van, és írja is hogy sikeres tranzakció. Fhú, a víz kiver ettől az oldaltól, nemtom jó volt-e belekezdeni. 😂
2022. jan. 30. 18:33
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Hat ha már ettől kivert a víz, akkor szerintem ez nem neked való.
2022. jan. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pedig a binance a leg átláthatóbb. Egy coinbase nagyon átláthatatlanabb. Ott talan a pro jó, de nem próbáltam
2022. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát csak beleszokok, egyelőre tanulófázisban vagyok, beraktam 80 ezer forintot BTC-be, de nem tervezek tradelni meg ilyenek, csak hagyom hosszútávon. Talán még veszek 1-2 kisebb coint is ilyen 10-20 ezerért. Igazából mindenki annyira a mostani beszállást javasolta a zuhanás miatt, hogy hamarabb szálltam be emiatt, minthogy normálisan megtanultam volna az alapokat. Na mindegy, gondolom, ha nem tradelgetek nagyon nem lehet elcseszni a dolgokat, még az earn funkcióknak utánanézek, az érdekel egyelőre csak.
2022. jan. 30. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!