Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az ügyvédemet kértem vonjuk...

Az ügyvédemet kértem vonjuk vissza a megbízást. Nem hajlandó velem tárgyalni a pénzről amit kapott. Visszakaphatom? Többi lent.

Figyelt kérdés

Egy rokonom sogora fizette az ugyvedet(rossz a kapcsolatunk), mindegy, hogy miert, de o fizette jo szandekkal es okkal..

Kesobb rajott a neve nem merul fel az ugyben a penzt otthagyta az ugyvednel de nem tisztazta pontosan , hogy az az ove vagy az en ugyemre van. Vita, cirkuszok utan mivel tolem “eroszakkal elvette az ugyvedi koltseg arat” (szerintem osszejatszik az ugyveddel) elertem, hogy visszavonhassam a megbizast es a penzt kertem rendezzuk es adja vissza nekem ami marad a munkadijjon kivul. Nem hajlando, mivel nem en adtam neki. A sogor mossa kezeit o neki megvan a penze nem erdekli nem keri azt, szerinte kerjem en... latom ezt a penzt valaha? Megeri a kamarahoz fordulnom?



2022. jan. 31. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem fizettél az ügyvédnek, mit akarsz visszakapni?
2022. jan. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tanulopenz. Aki komplikal rafizet....
2022. jan. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Papiron levan irva az ugyemben van nala penz, a kerdesem csak annyi volt enis kerhetem e vagy csak az aki adta?

De mivel az en ugyemben csak nekem van alairom mindenben igy azt is velem kellene rendezni nem?!

2022. jan. 31. 21:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Komolyan egy ügyvéddel akarsz vitatkozni róla, hogy mihez van jogod és mihez nincs? GYK-n kapott tanácsok alapján?


Ha egy ügyvéddel szép szóval nem boldogulsz, akkor kénytelen leszel másik ügyvédhez fordulni, aki majd megkeresi, mivel tudod meggyőzni, vagy a bíróság dönti el, hogy kinek van igaza.


Ha olcsón akarod megúszni a helyzetet, akkor kérd meg a rokonod sógorát, hogy kérje vissza tőle ő a pénzt. Ha ő erre szép szóval nem hajlandó, akkor vedd el tőle a pénzed és oldja meg ő az ügyvéddel.


Vagy örülj neki, hogy csak ennyi pénz van nála és nem kétszer ennyit buktál el meggondolatlanul.


Persze próbálhatsz érvelni az ügyvédnek, akár megpróbálhatod feljelenteni is, csak előtte azért gondold át újra a választ az első kérdésemre...

2022. febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak rendes ügyvédek!!!

De qrva kevesen!!!

Nekem 70 ezret nyúlt le a szemét, a pénzemet az életben nem fogom látni!

Én rendes ember vagyok: írtam neki, hogy kössön életbiztosítást...

2022. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egy komolyabb per miatt fordultunk ügyvédhez..

Azért fordulok ide, mert talán jobban adok tapasztalt idegenek ingyen válaszára mint egy szakemberére. Sajnos ez bukott pénz.

2022. febr. 5. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!