Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Virtuális Bitcoint vásárlásnál...

Borgan kérdése:

Virtuális Bitcoint vásárlásnál van lehetőség töredék részt venni? Ha igen ezt hol tehetem meg?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy Pl. Kb:0.00001 tételű összegben.

Nem hiszem, hogy van lehetőségem 1 db (azt hiszem most kB 11.000.000 Ft) összegben vásárolni.

De ha lehetne apránként, akkor folyamatosan vásárolnék.



2022. febr. 8. 04:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, ma mar minden reszvenybol es tozsdei termekbol tudsz toredeket venni
2022. febr. 8. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!

Van esetleg tapasztalatot, hogy ezt melyik program, platform, vagy oldalon tudom megvalósítási??

2022. febr. 8. 05:32
 3/16 anonim ***** válasza:
Kraken
2022. febr. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm. Megtaláltam. Regisztráltam is.

Amúgy te is használod valamilyen formában?

2022. febr. 8. 07:36
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen, havonta szoktam vasarolni, vagy nagy eses utan
2022. febr. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hiaba irsz privatot, nem fogok valaszolni, kriptoban az anonimitas fontos, leglabbis en fontosnak tarton.


Senki nem tudja mi a nyeros trategia, persze nezhetsz youtube videokat es elemzeseket de azok sose 100 szazalekosak. En amit csinalok, minden honapba veszek, ha 50 szazalekot esik akkor minden mozgathato tokem belerakom. Eladni meg akkor fogok amikor bitcoin rainbow chart-on piros vagy narancssarga zonaba erunk. Eddig bevalt ez a taktika. Nem biztos ezutan is be fog.

2022. febr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Igazából leginkább csak az érdekel, ha pl: veszek 100 eur értékben Bitcointot de egy nagy tőzsdei esés következik be akkor sem veszik-e el a meg vásárlót Bitcointom. Ugye?

Ha ez így van akkor kérdés nélkül belevágok!! :)


Semmi koze az arhoz annak hogy mennyid van. Amit megveszel az ugymond a tied, annak eshet az ara de attol meg ugyanannyid lesz, pont mint reszvenyeknel

2022. febr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A bitcoinnak van váltója, úgy hívják, hogy sats (Satoshi) a feltaláló után nevezték el. 100 000 000 Millio sats egy Bitcoin és a . után gyakorlatilag 8 tizedes a sats. Az általad írt összeg 0.00001000 nagyjábol 133 forint. Igen elméletileg tudsz venni ennyiért a gyakorlatban picit bonyolultabb a helyzet.


Ha tőzsdén veszed, akkor a tőzsdétől függ mennyi a minimum, nem tudom mennyire fog menni az 1 dollár alatti kereskedés, de 10 dollárért már biztos tudsz venni.

Csakhogy a tőzsdén nem a tiéd a privát kulcs. Viszont ha onnan kutalod, akkor viszon a tranzakciónak lesz egy díja és az megeshet, hogy önmagában mondjuk 24 dollár kiutalni a tőzsdéről.


Ha lemegy az ára attól még a Bitcoin értéked megmarad.

2022. febr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Plusz, ha jól tudom, akkor majd adózni is kell a nyereségből.
2022. febr. 8. 19:28
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen de ez akkor érdekes ha fiatra váltod, meg 50 illetve pár száz dollár egy több x-nél esetleg az még nem az a tétel.
2022. febr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!