Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha az alkalmazottak távmunkába...

Ha az alkalmazottak távmunkában dolgoznak akkor milyen figyelő szoftvert szokás használni, hogy ne henyéljenek egy csomót minden nap, kihasználva hogy nincs ott a főnök?

Figyelt kérdés

2022. febr. 17. 00:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%

Semmilyet?

Akar irodaban akar otthon ha igy megfigyelnenek aznap beadnam felmondasom.

En tavmunkaban vagyok lassan 2 eve, jo ha aktivan dolgozom napi 3-4 orat, es olyan is rendszeresen van hogy 1-2 oran at nem vagyok gep elott anelkul hogy errol barkinek szolnek.

2022. febr. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%

Ha az embernek van feladata, akkor egyébként is tudod ellenőrizni, hogy dolgozott-e, hiszen ugye vagy megcsinálta határidőre, amit kell, vagy nem. Az, hogy folyamatosan dolgozott, vagy egy hétig henyélt, aztán egy napig vért izzadt, az miért fontos?


Ha meg nincs mit csinálnia, akkor nem világos, hogy mit is szeretnél megfigyelni rajta. Kirúgod, mert nem csinál semmit, hiszen nem adtál neki munkát? Vagy nem értem?

2022. febr. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
71%
Én is az elsőhöz hasonló szituban vagyok, nagyon periodikusan jön be a munka, olyan nincs, hogy 8 órán át folyamatosan pörögsz. Mégis mindent megcsinálok nap végére otthonról ugyanúgy.
2022. febr. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
75%
Én mielőtt felmondtam volna, 2-2,5 órákat dolgoztam bejárósként a 4 óra helyett. Nyilván megcsináltam mindent, de hogy pontosan mennyi idő alatt, arra nincs kapacitás hogy ellenőrizzék
2022. febr. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Na én pont az ilyen henyélőket, szerződésszegőket szeretném kirúgni.
2022. febr. 17. 01:35
 6/29 anonim ***** válasza:
79%

Te most vagy troll vagy, vagy a "semmihez nem értő főnök" karikatúrájának megelevenedett példánya. Neked nem az számít, hogy a munka el legyen végezve, neked fontosabb, hogy az embereid nonstop dolgozzanak. Nagy eséllyel azért, mert halvány segédfogalmad sincs arról, hogy mit várhatsz el tőlük reálisan, így nem tudod megbecsülni, hogy egy adott munkát mennyi ideig tart megcsinálni.

Mivel a látszat alapján az emberekkel sem tudsz bánni, ezért azt gondolod, hogy csak úgy tudod az őket motiválni, hogy megpróbálod őket pórázra kötni.


Rossz hírem van. Ezzel csak azt éred el, hogy csak az marad ott, aki elég elkeseredett ahhoz, hogy ott maradjon (tipp: ezek nem azok az emberek, akiket mindenáron meg akarsz tartani), és ezek is két napig fognak szöszmötölni egy kétórás melón, hiszen valamivel ki kell tölteni az időt, különben ki lesznek rúgva.

2022. febr. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Valaki van aki a kérdésre is válaszol, vagy mindenki azt próbálja bemagyarázni, hogy milyen erkölcsös henyélni és becsapni a másikat amikor nem néz oda?
2022. febr. 17. 02:50
 8/29 anonim ***** válasza:
74%
Nem a földön jársz kérdező. Nálunk a főnök is gyakran otthonról tolja. Senki sincs az irodában lévőket felügyelni. :)
2022. febr. 17. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
82%
Én felmondanék, ha ilyen szinten a seggemben lenne a főnök. Nem tudod máshogy mérni a munkájukat?
2022. febr. 17. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
2022. febr. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!