Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi történik, ha véletlenül...

Mi történik, ha véletlenül több pénzért vásároltam a kártyámról, mint amennyi rajta volt?

Figyelt kérdés

OTP Junior kártyám van és annyi biztos, hogy eredetileg legalább 5000 forint volt rajta, még nem költöttem róla semennyit. De, nem emlékszem, hogy a szüleim anno mennyi pénzt utaltak rá. Rendeltem egy pólót, szállítással együtt 7000 forintba kerül. Az oldalon nem voltam bejelentkezve, nincs profilom, vissza vonni a rendelést nem tudom.

Az lenne a kérdésem, hogy, ha esetleg a póló több pénzbe került, mint amennyi a kártyámon van, arról kapok-e valami értesítést SMS-t, telefonhívást, esetleg e-mailt?

Vagy azt a 2000 forintot be kell majd fizetnem a banknak?

Vagy, ha keresek pénzt, akkor az automatikusan kiegyenlíti majd ezt a tartozást?

Tudom, hogy nem volt a legfelelősségteljesebb így vásárolni, de az a max 2000 forint nem a világ vége szerintem, ugyanakkor kíváncsi vagyok, mi történik ilyenkor.


2022. febr. 25. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Átutalással fizettél? Szerintem biztos kapsz sms-t hogy keveset küldtél..
2022. febr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, átutalással. Online, VISA-val.

Már háromnegyed órája történt. Ha eddig nem kaptam semmi értesítést, akkor minden rendben van?

2022. febr. 25. 20:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

és jött róla levél, hogy sikeres a fizetés?


nincs rajta hitel, sem pénz, akkor el kellene utasítania a banknak terhelés pillanatában.


Ja, nem a kártyádon van a pénz.

2022. febr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Se ilyen sikeres fizetés se "túl keveset küldtél" üzenet nem jött

A számítógépemen úgy jelezte, hogy megtörtént a dolog, de amint ezt kiírta, kiléptem, majd úgy 10 perc múlva ijedtem meg, hogy "Úristen, mit csináltam?!"

Valahogy az egész folyamat alatt mintha ki lett volna kapcsolva az agyam, csak így nézegettem a mintát meg a színeket, átváltottam a póló árát forintra, megnyugodtam, hogy olcsó, majd a szállítási díjnál rányomtam a kevésbé drágára, megnyugodtam, hogy így se tűnik soknak, aztán utólag most ilyen késő bánat szerűség van most.

2022. febr. 25. 20:37
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

OTP Junior kártyával nem fogsz tudni negatívba menni, szóval két lehetőség van.

Vagy volt elég pénz a számládon és az oldal levonta a teljes összeget


Vagy ha nem volt elég pénz a kártyádon akkor ami történhetett, hogy sok oldal nem vonja le a teljes összeget előre, csak megnézi, hogy aktív-e a kártya (1$ levonás) és a teljes összeget csak a csomag küldése előtt vonják le. Ebben az esetben a rendelésed meg fog hiúsulni, valószínűleg kapsz egy emailt, hogy nincs elég pénz a kártyádon, adj meg másikat..

2022. febr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. febr. 25. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!