Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Forever...

Mi a véleményetek a Forever Living Products-ról?

Figyelt kérdés

Tudom már számtalanszor előfordult a kérdés, de engem inkább az a része érdekelne, hogy észrevehetően törnek felfelé a social media-ban (TikTok, Instagram).

Én ismerem a céget és számomra visszataszító, ahogy nyomulnak. Még az Instagram hagyján, ott azt követek akit én akarok (bár így is van egy közeli ismerősöm aki csinálta, napi 6 poszt minimum, ilyen-olyan story/live, persze azóta kilépett mert gondolom belátta azt amit sokan, hogy ebből jövedelme nem igen lesz egyhamar, azóta nagy a csend) de pl. TikTok-on egyenesen lábrázást kapok attól a hangsúlyozási technikától amivel beszélnek a videóik alatt, számomra inkább tűnnek ilyen fanatikusnak, mintsem meggyőzőnek. Ennek ellenére még mindig rengetegen vevők rájuk.

Kinek mi a véleménye, illetve tapasztalata velük social medián? Jöhet minden pozitív, negatív komment, kíváncsi vagyok! :)



2021. szept. 12. 13:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Szokásos MLM átverés, méregdrága termékekkel, amiknek vannak tizedannyiért is jó alternatívájuk.


Ha annyira jól keres mindenki benne (elvileg), miért ugyanazt a 10-20 figurát lehet mindenhol látni? :)

2021. szept. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Nagyjából ugyan az mint neked.


Hátborzongató, nyomorforgató biznisszekta.


Olyanok mint a Jehova tanúi, csak náluk nem a vallásos tanokat kell fanatikus módon követni, hanem azokat az elborult manipulatív beszervezési módszereket amiket a mentoraik meg speakerik próbálják belebeszélni a szerencsétlen bepalizott tagok fejébe.

2021. szept. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Röhejes, szánalmas, nevetséges.

Tiltsd le őket tiktokon! Nekem is már feláll a szőr a hátamon, ha meghallom a See you againt.

2021. szept. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

@Kokuszpook


Jaj csak nem az a borzasztó műbájmosolyos Halmi gyerek? :D


Az tényleg ugyan olyan mint valami szektás hittérítő.

2021. szept. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Halmi gyerek meg a themannetwork bandája :D
2021. szept. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen többek között a Halmiék "csapatát" dobálja fel nekem is, lehet náluk ez a social media taktika, a töménytelen tartalomgyártás, See you again zenével, mérhetetlen affektálással, izomvigyorral és valami világmegváltó sztorival :D Ja és természetesen nem tudják egy videóban elmondani, hogy konkrétan mivel dolgoznak, hanem privátba irogatnak..

És az a félelmetes hogy én már vagy 10-15 embert letiltottam és még így is dobálja fel a videóikat, nyilván ritkábban, de bekerül a foryouba

2021. szept. 12. 15:33
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy gondolom azért nem mondják ki konkrétan hogy mlmscam-et árulnak, mert már így jó ideje a TikTok kitiltotta a platformjáról az MLM és piramisjátékok népszerűsítését. (igen ez a kettő így egy lapon említve)
2021. szept. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Kiráz a hideg tőlük. Sokkot kapok néha, ha új alak bukkan fel az ismerősök között, hogy "te jó ég ezt is beszippantotta". Alapból gáznak tartom, hogy azzal kell elkezdened árulnod a terméket, hogy te magad is végigcsinálod és agyon hájpolod mennyire menő, jó és egészséges ez. Hirtelen mindenki táplálkozási szakértő lesz. Aztán meg a háttérben megtudod innen-onnan, hogy azonnal el is dobta, mert huszonpár nap után hullik a haja, törik a körme, netán még valamilyen érzékenységet is produkál. Bárki bármit mond, nem arra vagyunk tervezve, hogy porokat, lötyiket, meg trutyikat együnk állandóan, néha kiegészülve egy kis salátával és még sportoljunk is. (Mértékkel egyébként nincs bajom ezzel.)

Egyszerűen nem értem az emberi baromságot, hogy hogy lát ebben valaki üzleti lehetőséget és képes telehányni a közösségi oldalait és ismerőseit. Ráadásul legtöbbször kiskeresetű emberekről van szó, akik bármit megtehetnének, csak azt nem, hogy súlyos tízezreket dobálnak ki ilyenekre az ablakon.

2021. szept. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

@15:46


Mert nem a kence meg a vitamin meg az aloekutyulék itt igazából a termék amit elakarnak adni, hanem egy álom, a "neked is sikerülhet" ígérete, az anyagi függetlenségről meg a kötetlen munkaidőről stb... és valaki minél távolabb áll ettől, annál inkább el akarja hinni, hogy egy ilyen mlm bizniszben ez neki is össze jöhet. Hiszen végre valahol elhitetik vele hogy ő is lehet valaki, akkor is ha addig csak egy gyári munkás volt. Nagyon szépen fel van épetve az egész szektás manipulatív beszervező technika.

2021. szept. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
Ez rendben van, de az ember ilyenkor nem gondol bele, hogyha ebből meg lehetne gazdagodni minden különösebb idő és energia befektetés nélkül, akkor már mindenki gazdag lenne? :)
2021. szept. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!