Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemes olyan munkahellyel...

Érdemes olyan munkahellyel foglalkozni ahol interjún annyit mondanak, "ennyit tudunk adni"?

Figyelt kérdés
Meg sem kérdezik mennyi a bérigényem, vagy fel sem ajánlják hogy egyezzünk meg valamiben, csak kijelentik hogy "ennyit tudunk adni". Konkrétan 10e Ft-ot ajánlottak egy vendéglátós helyen egy napra.
2022. márc. 20. 17:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Attol fugg neked meg eri e ennyiert az a munka. Ha nem akkor megproblahatsz alkudni (altalaban probaido utan szoktak), ha pedig nem adnak akkor mast kell keresni ami szamodra megfelel.
2022. márc. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk, hogy neked erdemes-e? Nekem nem erdemes.
2022. márc. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Miért ne, ha megfelel neked ez az összeg.

Egyszerüen nem akarnak fölösleges köröket, egyböl tisztázzák a helyzetet. Nekem inkább pozitív, mint akik hitegenke, hoyg "majd ha elégedettek leszünk veled, akkor esetleg lehet amgasabb - aztán soha nem lesz ilyen

2022. márc. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is jobb, mintha velem akarnák kitaláltatni, hogy mennyit akarjanak adni, mint ahogy mindenhol máshol csinálják. A vendéglátás különösen olyan hely, ahol nem jellemző a béralku, örülhetsz ha bejelentenek rendesen.
2022. márc. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Én nem is igazán értem az ilyen kérdéseket.

Ha neked ez egyértelműen nem elég, és tudod hogy máshol adnának többet is, akkor miért ne lépnél tovább? Ha meg nem, hát akkor hiába hőbörög az ember.

2022. márc. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%
De van alku, mert mondhatod, hogy rendben, de ezért csak 4 órát vagyok hajlandó dolgozni. Itt vagy rábólintanak, vagy nem.
2022. márc. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is tiszta sor. Én inkább az olyan interjúkat rühellem, ahol megkérdezik, hogy mennyi a bérigényem, aztán ők meg nem mondanak semmit, hogy ezt meg akarják-e adni vagy nem. Aztán találgass, hogy miért nem vettek fel, túl sokat kértél, vagy valami más nem tetszett.

Én egyébként soha életemben nem voltam olyan interjún, ahol béralku lett volna. Mivel sokan állnak sorba a munkáért, az van, hogy ők akarnak valamennyit fizetni, és keresnek olyat, aki annyiért vállalja, kész.

2022. márc. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vendeglatast 2000es oraber alatt en biztos nem vallalnek
2022. márc. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10%
ennyiért az ujjam nem mozdítom meg
2022. márc. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Vidékről van szó, messze Budapesttől.
2022. márc. 20. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!