Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyre lélekölőbb munkahellyel...

Egyre lélekölőbb munkahellyel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Eg multinál dolgozom gyakornokként. Először egy telephelyen kezdtem dolgozni ahol a kolégák nagyon normálisak és segítőkészek voltak, aztán áthelyeztek máshova. Itt is normálisan indult a történet, azonban bő egy hónapja olyan végeláthatatlan és értelmetlen munkákkal bombáznak engem meg a főnökömet, hogy az valami botrány. A kollégák egy része itt türelmetlen, mindent tegnapra, miaz hogy ezt a számviteli és könyvelési szabályzattot nem tudod ( itt azért megjegyzem, hogy műszaki vonalra vettek fel, tehát a pénzügy az nekem teljesen kiesik). Ma is idecsaptak egy 25 ezer soros (nem viccelek) excelt, és eljutottam arra a pontra hogy felállnék, és megköszönném a részvételt. Viszont minimum 2 évet el kellene tölteni a helyen, mert nagyon jó referencia lenne a jövőben. Hogy lehet ezeken a sz@rságokon túllendülni?

2021. szept. 22. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Pontosan mi a problema ?
2021. szept. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lényeg: idő előtti kiégés ellen ki mit tudna javasolni.
2021. szept. 22. 12:41
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Csináld ami a feladatod. Ennyi. Egy fogaskerék vagy egy nagy gépben annak is a mellekrendszereben így neked csak tekerni kell.


A többi nagy gondolat csak illúzió

2021. szept. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mióta jó referancia egy olyan cég, ahol szakmailag semmit sem fejlődsz?


Tőlem jöhetnél a mercitől is 2 évvel később, ha nem tudod megoldani a feladatot, ami előre rögzítve volt az álláshirdetésben, akkor elköszönünk egymástól.


Lényeg a szakmai fejlődés! Normális cégeknél!

2021. szept. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4, az álláshirdetésben ez a feladatkör nem volt megjelölve, még csak érintőlegesen sem.
2021. szept. 22. 13:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje vagy ott? Arra figyelnék a helyedben, hogy 6, 9 vagy 12 hónapnál èrdemes kilépni.


Ha meg tènyleg ennyire jó referenciát ad az a bizonyos cèg, mint ahogy mondod, szimplán jelentkezz ezzel valahova máshova gyakornoknak, mert a referencia a felvételnél oda is sokat számíthat.

2021. szept. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mit lehet? Keresel közben mást.
2021. szept. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!