Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SZÉP kártyát akkor is tudok...

SZÉP kártyát akkor is tudok igényelni, ha még nem kötöttem meg a szerződést az új munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Nemsokára új munkahelyem lesz és a belépésnél azt írták vigyem majd magammal a SZÉP kártyás számlaszámaimat is, viszont a korábbi munkahelyemen nem volt cafeteriam, így kártyám sem, nem is igazán tudom hogy működik az egész. Igényeljem meg ilyenkor előre (ha lehet egyáltalán), vagy majd ott kell kitölteni az igényléshez szükséges dokumentumokat?

2022. ápr. 26. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk mikor én voltam új a HR- en mindent elrendeztek.
2022. ápr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a cég nem intézi el neked, akkor magadnak is tudsz igényelni. Kérdés, melyik bank. OTP-nél online tudsz igényelni és rögtön megkapod a számlaszámokat, tehát nem kell hozzá megvári a kártya legyártását.
2022. ápr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, már magadnak kell. Otp-ben megcsinálják. Nem kell hozzá, hogy munkahelyed legyen.
2022. ápr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!