Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék kriptovalutába...

Szeretnék kriptovalutába fektetni. Bármilyen linket vagy bármit szivesen látok amin keresztül megtanulhatom hogy hogyan is működik ez? Stb. Teljes mértékben kezdő vagyok, az alapoktól kezdve minden érdekel.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 30. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindíg minden változik, és mindíg mindenre van demóprogram állítólag jó dolog, de én úgyvagyok vele, hogy max annyi pénzt tennék ebbe amennyivel már nem tudnék mit kezdeni annyi meg sosenincs :D.


Mindíg van helye a pénzemnek! Ez van.

2022. ápr. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Random capitalnal regisztralsz, es tbsz szamlara veszel 21shares bitcoin etpt vagy van ecket. Ne kell a csili vili altcoinokkal es a kripto magiaval se foglalkozni, es igy majd adot se kell fizess 5 ev mulva
2022. ápr. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Csak bitcoint vennék a helyedben,ha már minden képen kriptot akarsz venni. A többi altcoin egy semmit erő valami. Talán még az ethereum jó lehet, de a többit szerintem hagyd.

A kérdésedre pedig tudom ajánlani a kryptodat, cryptofalkat ők profin össze rakták amit érdemes tudni.

2022. máj. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!