Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mekkora igény lenne szerintete...

Mekkora igény lenne szerintetek egy célzott, egy bizonyos nyelvvizsgára fókuszáló felkészítő kurzusra? Amit a nyelvtanuló önmaga vihet véghez. Szókincs összegzése, tippek és segédanyagok, témák célzottan erre a nyelvvizsgára, erre a szintre szabva.

Figyelt kérdés

A nyelvvizsgára felkészítés logikai alapon történne, bizonyos pontokat és sémákat átvéve, melyek esszenciálisak a nyelvvizsgához.

Én magam is kerestem ilyet, de nem találtam (jelenleg nem is létezik). Így önmagam raktam össze, így nagyon sok értékes és releváns adatok gyűlt össze, ami biztosan segítségére lehetne mindenkinek.



2022. máj. 1. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kaja, mindenki olyantól akar tanulni, akinek se képesítését, se gyakorlata
2022. máj. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, kiegészíteném azzal, hogy nyelvtanárokkal együttműködve, de ez szerintem egyértelmű.
2022. máj. 1. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

De, létezik ilyen, pl. IELTS nyelvvizsgához. De ezeket általában olyanok állítják össze, akiknek vizsgáztatói tapasztalata van az adott nyelvvizsgához, vagy maga a nyelvizsgáztató cég. De mivel millió ingyenes gyakorló anyag is van az adott vizsgához, én biztos nem fizetnék érte.


Egyébként amit magad összeraktál, ahhoz gondolom mások munkáit használtad fel, innen-onnan összeollózva, tehát ezt eleve nem árulhatod.

2022. máj. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mégis melyik az a nyelvvizsga, amihez nem léteznek felkészítő anyagok? Dunát lehet rekeszteni ilyesmivel.
2022. máj. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!