Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Volt már mással ilyen Shein...

Volt már mással ilyen Shein probléma?(Többi lent)

Figyelt kérdés

Először rendeltem a Shein oldalról május 3.-án.Május 9.-e óta azt írja az olda

l "In transit

Netherlands as Arrived at the Local Facility"

Azóta semmi hír róla, mikorra várhatom a csomagom? Köszönöm előre is a válaszokat



2022. máj. 12. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Ügyfélszolgálat mit mond?
2022. máj. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

As we all know, logistics resources are limited during the epidemic. We are actively looking for different logistics providers to cooperate. Now your parcel may be arranged to be transferred from the Netherlands. Although the Netherlands has been resumed, it’s necessary to ensure a safe distance between warehouse employees, so manpower is very limited. Thus, parcels may stay in the Netherlands for about 10-15 days. Sorry to tell you that we cannot rush the speed for individual packages due to warehouse employees are bulk-production.But we promise we’re actively communicating with local logistics companies to improve processing efficiency due to we also would like to get the package delivered to you as quickly as possible. Thank you for your understanding and patience.



Ezt írta.. Most még várhatok rá 10-15 napot?

2022. máj. 12. 11:48
 3/8 anonim válasza:
48%

május 6-án rendeltem, és 11-e óta nekem is ezt írja :(

május 14-18 között kéne megjönnie

2022. máj. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
48%
Nekem elvileg 12-16 között de meg sehol
2022. máj. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Megjöttek már a csomagok itt a fentebbi kommentelőknek? :)

Én 10-én rendeltem, 17-e óta írja ugyanezt, pedig múlt héten itt kellett volna legyen a csomag. Próbálok türelmes lenni, nem tudom, mikor kezdjek náluk pattogni. :D

2022. máj. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az első rendelésem május 3-án volt, ahogy írtam és május megjött. Most rendeltem május 19-én, 20-án azt írta az oldal, h "shipped" azóta semmi infó.
2022. máj. 24. 09:58
 7/8 A kérdező kommentje:
Május 13-án megjött*
2022. máj. 24. 09:59
 8/8 anonim válasza:
Nekem nem jött meg meg , rájuk írtam e-mailen és már terítik vissza valszeg a pénzt
2022. máj. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!