Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki kint él németországban...

Aki kint él németországban neki most milyen a helyzet? megbántad hogy kint élsz vagy nem? élni, vagy gyűjteni mentél ki?

Figyelt kérdés
én jelenleg nettó 1370 eurot kapok 22 napra... ebből 310 a szoba amit bérlek.. kajára 150-200 eurot költők minden hónapban felretudok tenni 600-750 eurot.. igaz autom is van.. negyedévente 220 euro a biztosítás... de akkor is ilyen 450-550 eurot teszek félre.. jelenleg 2 éve itt vagyok és gyüjtök. így sok mindenről le kell mondanom az álmom megvalósitásáért cserébe

2022. jún. 6. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Én itt élek, nem "gyüjtök", hanem itt vettem házat, maradok.
2022. jún. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

Az nagyon lókuki

Itthon elteszek havi 400ezret.

Ennyiért nem igazán értem mi értelme külföldön dolgozni. Akkor mennék esetleg, ha 800e-1 millió el tudnék havonta rakni.

2022. jún. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Mi hazaköltöztünk és nem bántuk meg. 2 gyerekkel nehezen jöttünk ki, mert nem találtam ovit a kicsinek, drága környéken is laktunk nagyon. Itthon most jobb, van egy lakásunk még régről, én körmösként dolgozok szalonban, a férjem meg logisztikában dolgozik multinál. Nekünk itthon most úgy érzem jobb. Nincs albérlet és én is tudok dolgozni, nem is kevésért.
2022. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2... azt azért tegyük hozzá hogy minimálbér.. és könnyű munka.. se ki se fog ennyi munkáért milliókat adni...
2022. jún. 7. 00:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked elég a kis munka kis pénz, akkor nincs Kérdés. Én Sopronból járok ki Ausztriába melózni, cad-cam programozóként, 2700 nettóért, 13-14. Havival. Sokszor nem szeretem a 40 percnyi ingázást, de nem szívesen költöznék ki, pedig lehet jobb lenne a gyerekeimnek is...
2022. jún. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!