Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Átvertek a PayPalos csalók?...

Átvertek a PayPalos csalók? Segítség!

Figyelt kérdés

Ma feladtam egy hirdetést termékkel Facebookon amire írt egy lengyel csaj, hogy kéri de csak PayPallon keresztül tud utalni.

Megadtam a nevem és a bankszámlaszámom amire utalhat de meggondoltam magam. Gyanus lett, kiderült hogy fake profilja van. Lehet ebből baj, hogy megadtam neki ezt a banszámlaszámot? Nem kartyaszámot semmi mást! De ebből lehet baj?



2022. jún. 13. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ebből semmilyen bajod nem lehet. A bankszámlaszámra csak utalni vagy befizetni tudnak, arról pénzt levenni nem. Az pedig nem olyan titkos adat, az összes szolgáltatónak publikus, hiszen oda mennek a befizetések, sőt az összes cégé nyilvános és fent van a nyilvános cégadatbázisban. Nem tennék közzé, ha vissza lehetne élni vele.
2022. jún. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm, csak betoji vagyok
2022. jún. 13. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!