Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Surgos segitseget kerek....

Rsdante kérdése:

Surgos segitseget kerek. Atvertek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehat rendeltem egy jofogashoz hasonlo oldaltol egy dolgot. Viszont atvert az illeto. Nem azt kuldte amit kertrm es letiltot. Egyedul a cime van meg. Van ra lehetoseg hogy postan visszavaltsam ha ugyan ugy becsomagolva ahogy volt? Visszakapom penzt? Fordoljak ugybedhez?

2017. okt. 17. 19:05
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesiras hibakert de gyorsan irtam segitsetek.
2017. okt. 17. 19:08
 2/33 anonim ***** válasza:
Szerintem fel kell jelenteni, de nem értek hozzá. Keress rá hátha valaki mást is átvert azt bandába rendeződve könnyebb intékzedni.
2017. okt. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Esetleg első körben az oldalon keress valami admint hátha tud segiteni. Első voltam
2017. okt. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Irtam az adminnak. Illetve nem tudod, hogy fog e penzbe kerulni nekem? Ez az egesz?
2017. okt. 17. 19:20
 5/33 anonim ***** válasza:

Ez valószínűleg már tanulópénz.

Nagyon kevés, szinte semmi esély hogy így utólag már előkerítsék a tettest. Gyakorlatilag nem tudsz semmit tenni.

2017. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Megvan a cime. Ha leadom a rendorsegre akkor sem?
2017. okt. 17. 19:25
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük azzal, hogy hogyan bizonyítod be, hogy nem azt küldte, amit rendeltél?
2017. okt. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:

Ha kis értékű összeggel vert át, akkor fogadd el, és tanulj belőle. Ha jól tudom, akkor kB 10 000 Ft alatti kár esetén nem is foglalkoznak az ügyeddel. Max közigazgatási eljárás lehet belőle, ha jól emlékszem.


Nagyobb összeg esetén érdemes csak alaposabban utána járni.

2017. okt. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Megvan a levelezesunk hogy megalapodtunk, hogy luldjon mit. A hirdetesen latszik, hogy melyik termekrol van szo. Ez talan keves? 17000 forintrol van szo...
2017. okt. 17. 19:45
 10/33 anonim válasza:
48%

BTK 370§ (2)b - kis értékű lopás szabalysertes


Az összes bizonyítékokat, kepernyokepek kinyomtatasaval, a vásárolt termékkel, annak eredeti csomagolasaval be kellene menned a rendőrségre feljelentést tenni.


Talán lehet telefonon időpontot egyeztetni, akkor megkimeled magad fél napnyi bunozokkel való egy légtérben dekkolastol.

2017. okt. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!