Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Wish-ről rendelt termékek...

A Wish-ről rendelt termékek mindig megjönnek gond nélkül?

Figyelt kérdés

Pl. láttam olyan termékeket, amik nyilván hamisítványok, mint pl. replika Rolex óra 12 ezerért. Ezek pl. nem akadnak fenn a vámon? Eleve nem jogellenes ezeket a termékeket árulni? Ráadaásul egy szóval nem írja a leírásban, hogy nem eredeti, pedig nyilván nem az.


Ezek a termékek amúgy kinek a felelőssége, ha gáz van vele? Aki rendeli, vagy aki árulja? Mármint küldés közben valamilyen megakadás esetén.



2022. jún. 19. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Hamisítványt rendelni is illegális, de gyakorlatban max lefoglaljàk és buktál 12 ezrer. De ez elég ritka még így is hogy minden csomagot áfáztatni kell ott meg a valós érték kiderítése miatt felbonthatják a csomagot.
2022. júl. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pl számomra eddig full csalódás volt a wish.


Ugye megrendeled, kosárba teszed, kifizeted.


Mutogatják hol tart a csomag, kiírva mikorra várható.


Nos ezt az időpontot 3x is kitolták...


Normális esetben pedig kellene kapnom egy értesítőt, amint átvehető a csomag, ehhez emailben küldik a QR-kódot.


Ami ez helyett történt:


Alapon napi szinten csekkolnom kell emailjeim s ez rutinná vált, vártam a wish üzenetét is.


Ám kaptam egy olyan levelet, hogy nem vettem át a csomagot, ezért visszaküldik a kesst és mulasztás miatt - 20%-ot levonnak...


Holott az ő rendszerük mulasztott...


De nekem fontosabb a megrendelt 100 db-os alapanyagom... Mivel az én rendelőim meg várják az alkotásaimat.


Nagyon ideges vagyok rájuk és a wish csomagpont tulajára is.


Felhívtam ez ügyben, mondta este 7-kor találkozzunk az üzlet előtt...


18:40-től 19:30-ig ott dekkoltam, el se jött.


Az előző rendelésem meg selejt volt. Nem reagáltak az ügyben.

Így szétszereltem és megcsináltam.


Mi van azokkal, akik nem értenek hozzá?

Kifizetik a használhatatlant vagy még ráfizetnek szerelőt?


Vicc


Hagyd a wish-t


Szarabb, mint ali.


Össze-vissza hamisítják az ért~keléseket, kommenteket.

2022. júl. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!