Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, mibe érdemes...

Mit gondoltok, mibe érdemes egy kisebb összeget fektetni manapság kb.5/10 évre? Annyira kilátástalan minden. /Bitcoin és társai nem opcionális./

Figyelt kérdés

2022. júl. 14. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:
27%

"Bitcoin és társai nem opcionális"


Vagyis kötelező? O.o Én nem javaslom most a bitcoint, de te tudod.

2022. júl. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jaj miért vagy ilyen egyes?


Nyilván tudja hogy a Bitcoin 10 év múlva 20-sor annyi is meg nulla is lehet és nem akarja az utóbbi kockázatát vállalni.


Én bitcoin párti vagyok de tisztában vagyok vele hogy ez extrém kockázattal bír. Aki ezt nem akarja bevállalni annak a Svájci Frank, dollár vagy euró alapú értékpapírokat javaslom (ki melyikben hisz jobban) amík nem csak stabilabbak lesznek mint a forint hanem még kamatoznak is...

2022. júl. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!