Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes eladni a...

Hogyan érdemes eladni a cuccaimat a neten? Vatera vagy Jófogás? Milyen kézbesítőt érdemes megjelölni? Mire vigyázzak?

Figyelt kérdés
Összeraktam itthon egy csomó régi kacatot, könyveket, műszaki cuccokat, stb., hogy eladjam a neten.Még sosem csináltam ilyet, szívesen fogadnék pár jó tanácsot.

2022. aug. 18. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Facebook market, csak utanvetel.
2022. aug. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én eddig csak könyveket adtam el, moly.hu-n, jófogáson és facebook marketplace-en. Mindig előreutalással kértem az árat a postaköltséggel együtt és a legtöbbször a Foxpostot használtam, mert az a legegyszerűbb.

Én pl kicsit paranoiás vagyok, így telefonszámot sosem adtam meg, akivel írásban nem tudtam lekommunikálni az adásvételt, azt inkább elengedtem :DD De ez egy kivételével mindig működött.

Foxpostnál még az is jó, hogy kb semmilyen személyes adatot nem kell megadnod neked.

2022. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Személyes átvétel a legegyszerűbb, mert az ingyenes, és nincs utána vita, hogy mikor romlott el a cucc vagy törött volt, stb. Legalábbis a műszaki cikkeknél és a drágább tételeknél én ezt ajánlom. Plusz kényelmes is, ha nem kell neked küldözgetned semmit.
2022. aug. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TNiki válasza:

Én a Vaterát ajánlom, mert ott nem vesztegetik az idődet komolytalan érdeklődők.

Jól bejáratott rendszere van, a hirdetésnél is segít a sablon abban, hogy milyen információkat adj meg. De azt is megteheted, hogy több helyre feltöltesz először 1-1 terméket és megnézed, hol megy el a leggyorsabban és a legkevesebb vesződséggel.

2022. nov. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!