Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Myprotein visszautalás?

Myprotein visszautalás?

Figyelt kérdés
rendeltem vitaminokat,fehérjét,édességeket,viszont pár termék nem volt raktáron,amik voltak azok megjöttek,majd kaptam egy mailt,hogy törölték a rendelésemből azokat amik nem jöttek meg és 3-5napon belül visszautalják a pénzt,ha nem küldik vissza,mit kell tegyek?

2022. szept. 12. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Így már én is jártam, nekem 3 nap után visszautalták, miután 2x írtam nekik e-mailt.
2022. szept. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Visszafogják utalni gondolom,de ezt tőlük kell megkérdezni hogy mikor teljesítik. Nekem másfélhétbe is beletelt a Gymbeamnél.


Amúgy elég nagy amatőrségre utal ez, hogy megrendelni megtudtad a termékeket,de viszont utáni a közlik "bocs de még sincs rakáron.."

Igényesebb webshopoknál pontosan bevan állítva hogy miből mennyi van készleten,és ha meghaladja a limitet, a rendszer nem engedi rendelni "nincs raktáron" felirattal. Így elkerülhető ez..

2022. szept. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vissza fogják utalni
2022. szept. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!