Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi történik, ha megsemmisítem...

Mi történik, ha megsemmisítem a felmondásomról a dokumentumot? Nem az én példányomat, hanem a munkáltató példányát. Emailben lenne meg nekik csak utána, az ugyan úgy érvényes?

Figyelt kérdés
2022. szept. 13. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar leadtad, van email is stb akkor kb eselytelen
2022. szept. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A hr-es szabadságon van, szóval nem foglalkozik most ezzel, a munkáltató példánya tudom hol van, ha megsemmisül nem kell nekik újat írni?
2022. szept. 13. 12:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Mai világban ha papír van róla , tuti be is van szkennelve. Magadnak okozol kárt ha még ügyeskedni próbálsz ott , ahol kirúgtak de közös megegyezéssel írtál alá. Plusz jövőbeli munkahely esetén 2 perc alatt megkérdezik a volt munkahelyed veled kapcsolatban és kiderül ez a turpisság hogy eltüntetsz vmit
2022. szept. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Mi történik, ha megsemmisítem a felmondásomról a dokumentumot? Nem az én példányomat, hanem a munkáltató példányát. Emailben lenne meg nekik csak utána, az ugyan úgy érvényes?"


Nem ajánlom, hogy ilyet tegyél. Tudod Te egyáltalán, hogy mire készülsz? Én, mint munkáltató, biztosan nagyon megfingatnálak. Nem győznél bíróságra járni...

2022. szept. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!