Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy a fenébe nem tud egy...

Hogy a fenébe nem tud egy fiatal pár havi 500.000 ft-ból kijönni?

Figyelt kérdés
2022. okt. 17. 22:11
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
64%
Remélem azért dezodorra még futja a kajahitelből. Ennyit izzadni ezen a témán, Jóisten. Fogadd el, hogy szarabbul csinálsz valamit, mint az átlag annak ellenére, hogy anyád elhitette veled is, hogy különleges vagy. Nem olyan nehéz felnőni ám
2022. okt. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
14%

51


Kaja hitelt már rég elköltöttük, jelenleg azt fizetjük vissza.


Ha tanultál volna matekot az iskolában, nem csak melegedni jártál volna be az órákra, akkor most szépen rájönnél, hogy, akiknak akkora a szája, mint a Bécsi kapu, azok most párizsis kenyeren élnek.


Gondolom téged is eltartanak mama hitelben anyádék.

2022. okt. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
21%
Én nem a kajahiteles vagyok, csak érdekel, hogy mióta lett büszkeségre okot adó teljesítmény, hogy itt az emberek egymás alá licitálnak, hogy ki képes kihozni a havi kajabüdzséjét egy alsó-középkategóriás sportcipő árából?
2022. okt. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
4%

Senki nem licitál alá..

Csak tudod ha valakinek hitelből kell enni, akkor az nem úgy él,hogy 300 ezret felegyenek ketten

Addig nyújtózkodj...

Erre akartuk rávilágítani, hogy 3-4 tagú családok nem költenek ennyit kajára úgy, hogy nem száraz kenyéren élnek.

A sportcipőn is vitatkozhatnánk, én nem veszek sportcipőt 150 ezerért, lehet neked az egy olcsó cipő, nekem megfelel a 40 ezres Adidas Superstar vagy a 48 ezres Fred Perry, nem hordok 150-200 ezres sportcipőt, gondolom most ezzel akartál itt nagyot szólni, mint a vizipisztoly.

2022. okt. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
14%

Olyan értetlenek vagytok basszus.


Nem most vettük még fel a hitelt, de már nincs belőle semmi RÉGÓTA. Nem hitelből kajálunk...😰


Jelenleg 250 ezer ft a kaja, nettó 650 ezerből még maradni is fog.

2022. okt. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
68%

Ez az összeg júniusban még 100 ezer Ft volt alkohollal együtt. A lehetetlent akarjátok megcáfolni.

Szerintetek nem az infláció miatt vagyunk szar helyzetben, hanem, mert nem tudunk bánni a pénzzel.

Már akkor is azt mondtátok lehetetlen 100 ezerből kijönni 2 főre.

Ilyen tipikus kamuzások mennek mint a programozói bérekkel kapcsolatban.

Nem esztek ti semmi sushit meg sztéket, párizsis kenyeren éltek ti csak szégyellitek

2022. okt. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!