Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meddig fognak még emelkedni...

Meddig fognak még emelkedni az árak? Mikor várható ár vissza esés? Ha lesz vissza esés akkor pl, annyira lecsökkenek majd az árak, hogy egy kg kenyér 200 Ft lesz, vagy mi?

Figyelt kérdés

2022. nov. 1. 15:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Az árak jellemzően mindig emelkednek. Nem, nem lesz már soha 200 Ft egy kiló kenyér.
2022. nov. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mert ahol én dolgozok coopban ott már egy joghurt is 599 Ft.
2022. nov. 1. 15:30
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Csökkenni már nem fognak az árak, max. stagnálnak vagy lelassul a növekedés üteme. 200 ft soha nem lesz már egy kenyér.

Normális esetben ez úgy működne, hogy a fizetések követik az inflációt, de hát tudjuk hogy ez nem így van.

2022. nov. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak csökkenni. Egyre rosszabb lesz minden.

A coop pedig eddig is egy mocskos rablóbanda volt.

2022. nov. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Psycho ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés ez. Mindig arra fogják az árnövekedést, hogy "hát drágult az energia! drágult a benzin!"

Csak érdekes módon, amikor ezek visszakúsznak (mert az energia ára és az üzemanyag ára is mozog föl-le), akkor valahogy az árak "elfelejtenek" visszafelé mozogni. Mindig csak az egyik irányba működik ez a dolog.


Sajnos valószínűleg nem fognak visszamenni az árak, vagy ha fog is, max egy picit. 200ft-os kenyér legfeljebb az emlékeinkben fog létezni :(

2022. nov. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Coop???jézusom...valamelyik nap sokkolt hogy egy magyar tejföl 330g-os 899ft.Remélem hamarosan az összeset felgyújtják.
2022. nov. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
200 ft akkor lesz legközelebb egy kg kenyér, ha itt is annyira elszabadul az infláció, hogy az következzen, mint pl a románoknál anno: egyszerűen elvettek néhány nullát az összegek végéről.
2022. nov. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
6/ én is így gondolom ahogy te, fel kéne az összeset gyújtani.
2022. nov. 1. 16:04
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Szeretem a fél literes mizo kakaót,tök jó izekben kapni.De már nem veszem meg..599ft.Annyit már nem ér.És ahogy elnéztem kutyának se kell annyiért.Talán ez lenyomja 1-2 cucc árát ha kutya se veszi meg.
2022. nov. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Oh igen a Mizo kakaó/jegeskávé tényleg nagyon finom, a Lidl-ben még 350-ért lehet kapni a fél literes kiszereléseket egyébként, szerintem az még vállalható.
2022. nov. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!