Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meddig fognak még emelkedni...

Meddig fognak még emelkedni az árak? Mikor várható ár vissza esés? Ha lesz vissza esés akkor pl, annyira lecsökkenek majd az árak, hogy egy kg kenyér 200 Ft lesz, vagy mi?

Figyelt kérdés

2022. nov. 1. 15:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én tescoba járok, és azt vettem észre, hogy az emberek már mindenből a legolcsóbbat veszik. Nem fogják megvenni a márkás drágát, ha pl. a tescos saját márkás feleannyiba kerül, inkább megveszik azt, még ha rosszabb minőségű is. És szégyen, nem szégyen, én is ezt teszem.
2022. nov. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem mennek le az arak. Ha nem veszik meg a termekeket, leepitesek jonnek a gyartoknal, es meg tobb ember kerul nehez helyzetbe. Ez a valsag nagyon sokaknak fog nagyon fajni, mondjuk tippem szerint ugy kb januartol kezdve.
2022. nov. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
95%
Csökkenni nem fognak az árak, éves szinten még jövőre is hasonló infláció várható, mint idén. Az infláció fog majd csökkenni, de árak akkor is felfelé fognak menni csak kisebb mértékben.
2022. nov. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Kb semmi értelme nem volt a minimálbér emelésnek..semmit nem ér a fizetésünk már most.
2022. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 NTBS ***** válasza:
100%
Sokáig.
2022. nov. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Addig van dràgulàs amig van fizetöképes kereslet rà...

Es tappossàk egymàst a boltokban pl auchan tehàt van


Akinek üres a zsebe nem érdekli mennyiért nem tud venni pl marhahúst ha úgysem vesz...

2022. nov. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!