Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy olyan...

Mennyibe kerül egy olyan szolgáltatás, ahol drónos felvételt készítenek az ingatlanomról? Ez nem lehúzás? Reális az ár?

Figyelt kérdés

Örököltem egy kisebb balatoni nyaralót, és az eladás mellett döntöttem. Mivel már néhány hónapja küszködöm az eladásával, szeretnék megbízni egy céget, akik ilyen videókat gyártanak. Eddig egy árajánlatot kaptam, de meg szeretném kérdezni, hogy ez mennyire reális, és hogy nem átverés-e.

Az ajánlat 80 ezer forintról szól, és ez csak a légi felvételt tartalmazza, ez a legkisebb csomag. Ez nem számít soknak?



2022. nov. 1. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Nem, ez konkrétan baromi kevésnek hangzik, gondolom, szerkesztés nincs benne
2022. nov. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább dobd be a linket, hátha kiderül, hogy miért nem veszik.
2022. nov. 2. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyából reálisnak gondolom, de egy ilyen ingatlannál szerintem pár hónap egyáltalán nem sok főleg a mostani helyzetben amikor az emberek nagy része inkább igyekszik spórolni. Én először inkább megpróbálnék jobb fotókat csinálni magam, vagy csökkenteni az áron.
2022. nov. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!