Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bursa hungarica ösztöndíj...

Bursa hungarica ösztöndíj önkormányzati részét mikor utalják szerintetek? Vagy akinek tapsztalata van benne,mikor szoktak? Be menjek az egyetem oktatási igazgatóságra?

Figyelt kérdés

2022. nov. 6. 18:19
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem tudom,de jó lenne már végre,én írtam emailt a bursának,hogy mikorra várható az utalás. De még nem kaptam választ.
2022. nov. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tavaszig semmit se fognak utalni. A tavaszi félév kezdetekor viszont meg fog jelenni a neptun ösztöndíjak/kifizetések fül alatt, de ez se rögtön. Előtte még ha jól emlékszem néhány emailt is kiküldenek. Nem havonta utalják külön, lesz néhány hónap amikor többet egybevonva. Abból az egyik át fog csúszni a jövő évi őszi félévre. Remélem segítettem, de a tavaszi kifizetés ténye fenn van a főoldalon is azt hiszem.
2022. dec. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Persze ha a tavalyról a mostani őszi félévre vonatkozik a kérdés akkor tárgytalan a válaszom, mert már minden bizonnyal meg is kaptátok.
2022. dec. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem az ügyintéző azt mondta, hogy januárban kapjuk az első részletet. De még nekem sincs semmi ☹️
2023. jan. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!