Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Auchan hazhozszallitas lehet...

Auchan hazhozszallitas lehet készpenzben fizetni?

Figyelt kérdés
Rendeltem elelmiszereket, ki is valasztottam az idosavot is valasztottam es email is jott, viszont attol felek csak kartyaval lehet fizetni, ez igaz???? Lehet keszpenzzel?????

2022. nov. 16. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Csak kártyával lehet fizetni.
2022. nov. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Én csak online fizetésről tudok. Akkor terhelik meg a bankszámlát, amikor összeállították a rendelést.

Helyettesítő termék alutasítása esetén a jóváírás is így történik.

2022. nov. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hintalow ***** válasza:
56%
Az ilyen szolgáltatásoknál csak kártyás fizetès van, mert nem tudják megoldani, hogy a sofőr egy komplett pènzkazettát hurcoljon magával, plusz igy nincsenek rablási kìsèrletek.
2022. nov. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

2. vagyok. Itt van az áruház oldala, rajta a szállítási módok a fizetési lehetőségekkel együtt:

[link]


Én a Budapest környéki, zömében élelmiszert tartalmazó rendelést ismerem a gyakorlatból, és arra igaz, hogy a saját futáruknál készpénzes fizetés nincs.

2022. nov. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!