Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ajánlottak nekem 10%-os...

Ajánlottak nekem 10%-os biztos befektetést. Van jobb?

Figyelt kérdés
2022. nov. 24. 23:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/175 anonim ***** válasza:
63%
Mekkora összegről van szó?
2022. nov. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/175 A kérdező kommentje:

Én azon gondolkozok hogy száz vagy 250 ezret fektessek e be. (Vagy a kettő között valahol, kevesebbet nem érdemes, de többet nem akarok mert mivel nem költhető el akármire annál többet már túl sokára költenék csak el.

A legkisebb összeg 1500 forint, felsőhatár nincs.

2022. nov. 25. 00:15
 13/175 A kérdező kommentje:

Illetve van felső határ, technikai Felsőhatár mivel ez egyetlen egy alkalommal köthető csak meg és csak bankkártyás fizetéssel és nekem gránit bankkártyám van és van felső határ amit maximum gránit bankkártyával lehet vásárolni. Tudja Valaki hogy az mennyi? Valami mástól is függ kártya típus vagy szerződés vagy hogy megy ez?


Bár ez csak elvi kérdés mivel bármi is a határ az valószínűleg jóval több mint negyedmillió forint valószínűleg annál is jóval több amennyi pénzem van. De azért érdekességképpen kíváncsi lennék hogy mennyi lehet a maximum egy bankkártyás vásárlás esetén?

2022. nov. 25. 00:19
 14/175 anonim ***** válasza:
31%

Értem. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de olyan apró ez az összeg, hogy bármibe teszed, azon a haszon elenyésző lesz.


Ezt a pénz ha a legjobban akarod befektetni, akkor költsd az asszonyra, és akkor többszörösen hálálja meg neked. Sokkal boldogabb leszel azzal, amit tőle kapsz, mint ha pár 10.000 forinttal több lesz a zsebedben.

Ha nincs nőd, ugyan úgy fektetheted randizásba is, vagy pasizásba stb...

Vagy valami jó célt szolgáló dologba.

Esetleg ha mindenképp befektetni akarsz, akkor ezt most hajtsd félbe, tedd zsebre, és kezdj el hozzá meg félretenni.

2022. nov. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/175 A kérdező kommentje:

Szerintem jobb ha ezt a hasznot is zsebre vágom mert az is sokat számít hogy szinte másodpercek alatt keresem meg, és emellett másba is feketek. Azért tíz másodperc alatt nyerni 25 000 Ft ot szerintem nem rossz üzlet. De ha beleszámítjuk azt hogy kell újabb 10 másodperc míg a hasznot elkérem, még mindig jó. Összességében tehát egy percet is elfogadni az életemből ha minden apró mozzanatot beleszámítok. Egy perc alatt 25 000 még mindig bőven jó.

Asszony meg majd kap másik pénzt, gondolom nem fog megharagudni hanem ezt a negyedmillió forintot kapja meg hanem másik negyed millió forintot.

2022. nov. 25. 00:24
 16/175 anonim ***** válasza:
63%
Dönts legjobb belátásod szerint. A te pénzed.
2022. nov. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/175 A kérdező kommentje:

Kérdés az hogy tud e valaki ennél jobbat. Mondtak 245 százalékot de az ügye kockázatos.

Mondtak 20% százalékot De azt meg se nevezték viszont bevallották hogy az is kockázatos...

2022. nov. 25. 00:29
 18/175 anonim ***** válasza:
36%
Hát figyelj, én azt a 245%-ot egy 100.000 dolláros befektetési számlán érem el. Szóval a tanács amit adtam (14-es válasz) azt egy ilyen értékű tippként értékeld. Én a te 20.000 vagy 45 ezer forintos nyereségedet 0,001 vagy 0,002-3 % nyereségként tudnám elkönyvelni, szóval ezért mondom azt, hogy nem ér ennyit rugózni az egészen, mint amennyi hasznot zsebre vághatsz az üzletből. Próbáld meg először legyőzni az éves inflációt, esetleg a 27%-os áfát, azután rudunk befektetésről beszélgetni.
2022. nov. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/175 anonim ***** válasza:
95%

Ennek, amit itt leírtál eléggé MLM és/vagy átbaxás szaga van.


Amúgy az állampapír is többet hoz ennél.

2022. nov. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/175 A kérdező kommentje:

Jó hát azt legyőzöm kriptóban. De ahhoz előbb el kell jönni a beszállási pontnak aminek még nincs itt az ideje. Kiszállási pont pedig jóval messzebb van. És ikkor itt is megvan a kockázata ami még magasabb is mint ami nálad volt, igaz a nyereség lehetősége is jóval több.


Meg azért megnézem hogy ezt eléred e ugyanott ebben és a következő évben is amikor sorra dőlnek be a tőzsdék...

2022. nov. 25. 00:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!