Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha kifizetem előre a kajarende...

Ha kifizetem előre a kajarendelést, akkor szokás még a futárnak jattot adni?

Figyelt kérdés
Vagy tudok beállítani netes fizetésnél jattot?
2022. dec. 11. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Én szoktam.

Meg akkor is szoktam ha kártyával fizetek. Ilyenkor is adok neki pár forintot.

2022. dec. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam
2022. dec. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Feleségem mindig ad, én sose.
2022. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Én sose adok. Van munkahelye, megkapja a munkájáért a bérét (az én pénzemből), akkor minek neki még jatt is?
2022. dec. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Kinél szokás, kinél nem; a te döntésed, hogy adsz-e.

Olyat még nem láttam, hogy online fizetésnél lehetett volna ilyet tenni, de a konkrét megrendelésednél kiderül; ez független attól, hogy másutt lehet-e, vagy sem.

A futárnál történő kártyás fizetésnél tapasztaltam már olyat, hogy meg lehetett mondani, mennyi borravalót akarok adni, azt is beírta, és az ezzel emelt összeg került levonásra a számlámról.

2022. dec. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hintalow ***** válasza:

Nem szoktam adni, mert nem használok kp max pár havonta, nincs is nálam semmilyen, ezèrt fizetek online 😀

De pèldául ha otthonról dolgozok, ès megrendelem előre az efood-tól a kaját, nem is találkozom a szállìtóval csak lerakja az ajtó elè ès kèsz.

2022. dec. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
anyjuk 3,14-csáját! én sem kapok a munkahelyemen jattot, nekem is kártyára jön a pénz.! majd fogok 2-300 forinttal jópofizni! neki is nekem is kellemetlen! ez ehgy ilyen munka, vagy kapnak, vagy nem, törődjenek bele!
2022. dec. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!