Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van egy kis megtakarított...

Van egy kis megtakarított pénzem, mibe fektessem?

Figyelt kérdés
Nos lenne kb. 400.000ft-om amit szeretnék befektetni. Betehetném bankba hogy kamatozzon de azon nem túl sokat nyernék. Arra gondoltam veszek részvényt de rájöttem hogy ennyi pénzért alig kapnék valamit tőzsdézni pedig nem érek rá mivel tanulok.
2010. okt. 1. 16:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Van NYESZ is, nyugdij elotakarekossagi szamla, az adomentes, es eves, ha elobb feltorod le kell adozni. Annak is normalis hozama szokott lenni.
2010. okt. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én ajánlottam a tanfolyamot meg a többit, visszajöttem, hogy erősítselek egy kicsit. Annyit szeretnék mondani, hogy a nyugdíjszámláktól még senki nem lett gazdag. Most mondhatod, hogy nem akarsz az lenni, de ne feledjük, ez a fejben van, nem a pénz tesz azzá. Úgy látom, belőled ez rügyezik. Semmi öncélúság nincs abban, amit írok, és semmi okoskodás nem érezhető benne ha így van.

Ha már összeszedtél ennyi pénzt, ne csináld azt amit az emberek 90%-a, főleg ne másoktól kérdezd mit kezdj vele. Ismered a Netpincér szolgáltatást? Egyetemisták találták ki. Létrehoztak egy rendszert, amibe kb. annyi pénzt raktak mint amennyid neked van, és ez akkor is pénzt termel ha ők alszanak, tanulnak vagy bármi mást tesznek. Tehát a "pénzcsináló" rendszerükben nincsenek benne, akkor is jön a pénz ha nem dolgoznak!!! Ez egy világképet rengethet meg azokban, akik jó állásért tanulnak, "mert az emberek 90%-a ezt csinálja". Aztán lebetegszenek és nem jön pénz. Pont a legjobbkor, igaz?

És vajon ezek a srácok megkérdeztek valakit, mit kezdjenek a pénzükkel? A választ tudod. Csak magadra számíthatsz!!

LÉGY OKOS!!

2010. okt. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A Netpincért nem ismertem de a kommented után megnéztem az oldalt úgy látom valami étel rendelés és házhozszállításról van szó. Viszont nem értem az egészet hogy keresnek ők ebből pénzt,ha ez egy oldal amin listázva vannak az éttermek és hogy hová,mennyiért,mit szállítanak? ( [link] ) itt vannak a gyakran ismételet kérdések és úgy látom ebben is le van irva "Nem, a szolgáltatás ugyanannyiba kerül, mintha azt telefonon vagy személyesen rendelnéd meg." Szóval most már tényleg nem értem. Amúgy valami olyasmi kéne hogy 1-1.5 éven belül megtérüljön a befektetett pénz, szóval hajlandó vagyok mindet elkölteni csak térüljön meg
2010. okt. 4. 18:08
 14/17 A kérdező kommentje:
*ismételt
2010. okt. 4. 18:09
 15/17 anonim ***** válasza:
Aranyba. Lehetőleg fizikai formában, bár a "papírarany" (certifikát) se rossz.
2010. okt. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"nyugdij elotakarekossagi szamla"


ezt inkább kerüld el! Pár éve aki ilyenbe tette a pénzét (a válság kitörésénél) elúszott! Nem egy ismerősöm járt így, sőt! Még jött a csekk is, hogy fizessen még be, mert mínuszban van!


Esetleg képezd magad tovább, fizess be nyelvtanfolyamra, s akkor 1 év múlva nyáron tudsz majd tolmácsolást vagy fordítást is végezni, így ez amolyan "befektetésnek" tekinthető. Könnyebb lesz a fősuli/egyetem, ha már a zsebedben ott lapul egy közép vagy egy felsőfokú, és arról ne is beszéljünk, hogy könnyebben tudsz majd elhelyezkedni...


És / vagy tedd le belőle a jogsit.


Vagy marad a kincstárjegy....


A befektetési alapokat is kerüld el, a kiszámíthatatlan piaci várakozások miatt nem igazán lehet hosszú távra semmit sem garantálni....


XDDDD vagy tudod mit?

Hívd fel a Provident-et, hogy szeretnél hitelt nyújtani nekik ugyanolyan THM-re, mint ők teszik másoknak! XDDDDD na abból tuti megélnél!

2010. okt. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Az utolsó komment nagyon tetszik: ez a tolmácsolás nem rossz ötlet és ez a hitel adás xD ez nagyon nagy

2010. okt. 6. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!